تاریخ درج خبر : 1391/10/10
کد خبر : ۸۵۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تنها سوغات نفت برای شهرستان بهمئی آلودگی محیط زیست است

سایت استان: عضو شورای شهر لیکک ، مرکز شهرستان بهمئی گفت:روزانه 172 هزار بشکه نفت در شهرستان بهمئی استخراج می شود.

اسفندیار نیک بین  با بیان این مطلب که این شهرستان نفت خیز است، افزود: روزانه 172 هزار بشکه نفت در شهرستان بهمئی تولید و استخراج می شود اما از این میزان نفت چیزی جز آلودگی زیست محیطی ،محرومیت و مشکلات نصیب ما نمی شود.

وی اظهار کرد: ارزش افزوده نفت به این شهرستان داده نمی شود که از مسوولان مربوطه تقاضا داریم در این خصوص چاره اندیشی کنند.

عضو شورای شهر لیکک بیان کرد:تنها دو درصد از درآمد نفت به استان کهگیلویه و بویراحمد داده می شود که از این میزان چیزی عاید ما نمی شود.

نیک بین اضافه کرد:با داشتن چاههای نفت در شهرستان بهمئی چیزی جز آلودگی نصیب مردم این شهرستان نمی شود .

وی خاطر نشان کرد: با پیگیری هایی که داشتیم قرار شد ، کمک‌هایی از محل فروش نفت به این شهرستان شود اما بیش از سه سال است که هیچ گونه کمکی به شهرستان بهمئی نشده است.

لازم به ذکر است که شهرستان بهمئی به مرکزیت شهر لیکک در استان کهگیلویه و بویراحمد و در بخش گرمسیری استان هم مرز با استان خوزستان قرار دارد .

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سید گفت:

  با سلام خدمت اقای نیک بین اولا الودگی زیستی که به جای خود شما چرا از ترافیک ماشینهای سنگین شرکت نفت که باعث مشکلات فراوان برای مردم ایجاد میکنند چیزی نمیگی این هم از وضعیت جاده های ما چرا از بیکاری جوانان این منطقه که دارای مدرک دانشگاهی از قبیل مهندسی (نفت-شیمی -گاز) میباشند دفاع نمیکنید چرا از گرفتن سهمیه بومی برای این جوانان در امتحانات ورودی شرکت نفت حمایت نمیکنید چرا مسئولان شهر ما به جای باند بازیها و درگیریهای سیاسی به فکر مردم این شهر نیستند میدانم حالا هم که وقت انتخابات شده و هر مسئولی دنبال تریبون
  ازاد میگرده که از خودش تعریف کنه برای اهداف سیاسی وای به حال ما جوانان این شهر …..به فکر قیامت خود باشید

  9

  • شهروند گفت:

   جناب سید
   وقتی میگه پول نفت اصلا به شهرستان نمیدن
   این مشکلات بدون بودجه چطور حل بشه؟
   کار چه ربطی به شورا داره

پربازديد