تاریخ درج خبر : 1391/10/13
کد خبر : ۸۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نظم و انضباط کاری معلمان،‌مربیان و مدیران در مدارس کنترل شود

سایت استان: ساز و کارهایی برای کنترل انضباط کاری و حضور منظم مربیان ، ‌معلمان و مدیران در محیط کار طراحی و با همکاری مدیران و معاونین منطقه ای اجرا شود، زیرا نظم و انضباط در میان دانش آموزان بدین صورت نهادینه می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان این مطلب گفت: اگر به دنبال اجرایی کردن مهندسی ارزش در عملکردمان برویم هزینه ها به یک سوم تقلیل می یابند.
سید حسین صابری در خصوص اصلاح شبکه تأمین آب و برق مدارس گفت: اعتبارات تخصیص یافته جهت ساختمان ها و انشعابات مدارس ، در خصوص نحوه تخصیص کنترل شوند ،‌در صورت تخصیص به جا ‌، در سقف اعتباری سال آینده برای آنان اعتبار پیش بینی شود.
وی افزود: شرکت های آب و فاضلاب و برق منطقه ای موظف هستند انشعابات آب و برق مدارس را تا بیرون مدرسه ببرند و مشکلات مدارس را در این خصوص برطرف نمایند و درون مدارس به عهده سازنده است.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان در خصوص توزیع مدارس شبانه روزی گفت: بهتر است مدارس شبانه روزی به جای تأسیس در مرکز شهر،‌در مرکز بخش ها و دهستان ها و جایی که محصلان نیاز داشته باشند، تأسیس شوند.
استاندار،‌همچنین تأکید کرد: از طریق مرکز پیگیری شود که سرانه دانش آموزی را صرفا بر اساس تعداد دانش آموزان برای استان در نظر نگیرند بلکه عوامل دیگر را نیز در این خصوص دخیل نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد