تاریخ درج خبر : 1391/10/13
کد خبر : ۸۵۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: اصناف نقش تعیین کننده ای در رونق اقتصاد کشور دارد

سایت استان: نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اصناف با عرضه تولیدات داخلی در بازار نقش تعیین کننده ای در رونق اقتصاد کشور دارد.

‘غلامرضا تاجگردون ‘ روز سه شنبه در نشست با اصناف گچساران افزود: اصناف در تمامی برهه های تاریخی، نقش پر رنگی را در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی داشته و دارند .

وی به لزوم جلب رضایت مردمی از سوی اصناف اشاره کرد وگفت: نقش اصناف در حصول اقتصاد مقاومتی در برابر توطئه های دشمن علیه ایران اسلامی بسیاراثرگذار است.

نماینده شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اصناف باید با عرضه کالای تولید داخل ، قانع شدن به حق خود ،فضای عرضه و تقاضای بازار را متعادل و بازار را در فضایی امن و آرام به جلو حرکت دهند.

تاجگردون تاکید کرد: برای ساماندهی مشکلات اصناف شهرستان گچساران به عنوان یک اولویت کاری خود تلاش خواهد کرد.

وی پدیده دستفروشی را مشکلی برای سیستم عرضه و تقاضا و باعث نازیبا شدن چهره ی کوچه و بازار دانست و افزود: باید به طور اساسی برای رفع این مشکل برنامه ریزی ‌‌کرد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برخی تنش‏هایی که در جامعه و بازار توسط افراد خاص ایجاد می‏شود به همت اصناف متعهد و پایبند به اخلاق وقانون خنثی‏ شدنی است.

در این نشست راهکارهای برطرف کردن معضلات اصناف در سیستم عرضه و تقاضا مرکز شهرستان بررسی شد .

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دل خون گفت:

    از این اقا چون ادعایی در اقتصاد دارند بیشتر انتظار میرورد که در سامان بخشیدن بازار حداقل در حوزه انتخابی خویش بیشتر تلاش کنند وافرادی باسواد اقتصادی بکار گیرند.چرا که نابسامانی در بازار گچساران همین بس که گرانی در قیاس با شهر های همجوار بیداد میکند.

پربازديد