تاریخ درج خبر : 1391/10/13
کد خبر : ۸۵۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری 9 سارق در یاسوج

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد گفت:ماموران انتظامی این شهرستان 9 متهم به سرقت و زورگیری بویژه سارق حرفه ای منازل با نام مستعار “کبوتر”را شناسائی و در عملیات ویژه پلیسی دستگیر کردند.

سرهنگ علی کاشانی افزود:در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل ،مغازه و سرقت های داخل خودرو در سطح شهر یاسوج ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

وی اظهار کرد: ماموران با تقویت گشت های انتظامی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، دو نفر به نامهای “م – الف ” و ” ح – س” را به اتهام سرقت داخل خودرو حین سرقت شناسائی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد اضافه کرد:متهمان در تحقیقات و بازجوئی های فنی پلیس به 4 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ کاشانی بیان کرد: در همین ارتباط ماموران موفق شدند ، یک سارق حرفه ای منزل معروف به ” کبوتر ” را به همراه فردی دیگر به نام “ح-ش” دستگیر و از آنان مقادیری اموال مسروقه کشف و ضبط کنند.

وی اضافه کرد: در ادامه طرح دستگیری سارقان در سطح شهرستان بویراحمد، 5 سارق دیگر دستگیر و آنها به جرائم خود به صراحت اعتراف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد ابراز کرد: مجرمان برای رسیدن به اهداف خود منتظر کمترین سهل انگاری از طرف مردم هستند که برای پیشگیری از وقوع سرقت باید تمام نکات حفاظتی و امنیتی را رعایت و پلیس را در انجام هرچه بهتر وظایف یاری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد