تاریخ درج خبر : 1391/10/13
کد خبر : ۸۵۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

باند سوء‌استفاده‌کننده از بیمه خودرو در استان دستگیر شدند

سایت استان: رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سه متهم سوء‌استفاده از بیمه خودرو با ایجاد تصادف ساختگی در این استان خبر داد.

سید محمد‌حسین جعفری‌نژاد  اظهار کرد: اعضای یک باند سه نفره که با طرح‌ریزی تصادفات ساختگی در این استان و ایجاد جراحات روی بدن خود از بیمه خودرو برای دریافت خسارت جراحات استفاده می‌کردند، دستگیر شدند.

این فرمانده ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: روز گذشته در مراجعه فردی به یکی از پاسگاه‌های پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد مأموران این پاسگاه را در جریان رسیدگی به پرونده حادثه تصادف قرار داد.

وی با بیان اینکه از نظر مأموران ما با تحلیل جزئیات، این تصادف حادثه‌ای معمولی نبود، تصریح کرد: در این زمینه مأموران به حادثه مشکوک شده و بر همین اساس ما را بر آن داشت تا موضوع به فوریت در بررسی قضایی قرار گیرد.

جعفری‌نژاد ادامه داد: در این پرونده فردی با هویت معلوم به یکی از پاسگاه‌های پلیس راهور مراجعه کرده و اعلام می‌کند که با خودروی پراید خود در حال حرکت از محل کار به سوی منزل بوده که در یکی از خیابان‌های اصلی شهر یاسوج با راکب موتورسیکلت برخورد کرده که این حادثه منجر به جراحت وی و سرنشین موتورسیکلت می‌شود.

این مسئول انتظامی افزود: مأموران با بررسی تصادف و با دریافت نظرات کارشناسی بیمه پی به عمدی بودن تصادف برده و بلافاصله موضوع را با مقام قضایی هماهنگ کرده و هر دو فرد حادثه دیده را به پزشکی قانونی معرفی می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این ماجرای ساختگی افزود: بر اساس اظهار نظر پزشکی قانونی آثار و جراحات ناشی از تصادف بر اساس خودزنی بوده و تصادفی در کار نبوده است.

جعفری‌نژاد از اعترافات این متهمان سخن به میان آورد و گفت: آنها اذعان داشتند که مدتی است با تشکیل یک باند سه نفره با طرح‌ریزی تصادفات ساختگی و صوری و ایجاد جراحت روی بدن خود از بیمه‌ها برای دریافت خسارات جراحات وارده استفاده می‌کردند.

وی افزود: این متهمان تاکنون در شهرهای کازرون، شیراز و دیگر شهرها اقدام به چنین کلاهبرداری‌ کرده‌اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد