تاریخ درج خبر : 1391/10/13
کد خبر : ۸۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس دانشگاه آزاد گچساران پژوهشگر برتر منطقه 16 دانشگاه آزاد شد

سایت استان: آرمین محمودی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران به عنوان پژوهشگر برتر منطقه 16 دانشگاه آزاد اسلامی کشور انتخاب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به عنوان پژوهشگر برتر منطقه شانزده انتخاب و از سوی رئیس این منطقه شایسته دریافت لوح تقدیر شد.

خلاقیت و نوآوری هوشمندانه، شاخصه‌های مهم انتخاب پژوهشگر برتر است

رئیس منطقه 16 دانشگاه آزاد امروز و با اشاره به برگزاری آئین انتخاب پژوهشگر برتر این منطقه دانشگاهی اظهار کرد: پژوهش فرآیند تولید علم بوده و باید توجه به آن در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد.

ایروان مسعودی بیان داشت: فرایند تولید فناوری به‌کارگیری یافته‌های پژوهشی است که سبب کیفیت‌بخشی و تسریع در رسیدن به اهداف می‌شود.

وی در تقدیرنامه ابلاغ شده به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران اذعان داشت: تأثیرگذاری پژوهش و فناوری در تمدن کنونی دنیا و در آینده آن بسیار روشن و بدیهی است.

مسعودی تصریح کرد: هر چه در تاریخ بشری به زمان‌های اخیر نزدیک می‌شویم، این تاثیرگذاری بیشتر می‌شود.

وی خلاقیت و نوآوری هوشمندانه را در انتخاب پژوهشگر برتر مؤثر و امری مهم و مورد توجه دانست و بر آن تأکید کرد.

رئیس منطقه 16 دانشگاه آزاد خطاب به رئیس دانشگاه آزاد گچساران ابراز داشت: با توجه به تحقق مأموریت‌های پژوهشی انجام شده، جنابعالی به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب شده‌اید.

از جمله دستاوردهای علمی و پژوهشی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران ارائه بیش از 80 مقاله در ژورنال‌های معتبر جهانی و شرکت در بیش از 40 کنفرانس بین‌المللی و ملی و چاپ سه کتاب است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران در این زمینه اظهار کرد: امروزه کشورهایی که به دنبال توسعه یافتگی هستند، باید به امر پژوهش روی آورده و در این زمینه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

آرمین محمودی بلوغ آموزش در دانشگاه‌ها را با استمرار پژوهش ممکن دانست و افزود: ترویج فرهنگ پژوهش اساس پیشرفت و گامی مؤثر در راستای توسعه هر چه بیشتر ایران اسلامی بوده و باید هر چه بیشتر به آن توجه شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد