تاریخ درج خبر : 1391/10/13
کد خبر : ۸۶۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

استخدام 1240 نفر در اداره‌های کل منابع طبیعی کشور

سایت استان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از استخدام یک‌هزار و 240 نفر در اداره‌های کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور تا پایان سال خبر داد.

خسرو شهبازی اظهار داشت: مجوز ارتقای رتبه هفت هزار و 290 نفر کارمند ادارات کل منابع طبیعی کشور از کارشناسی به کارشناسی ارشد و … از دولت اخذ شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان این‌که این مجوز ارتقای رتبه کارکنان منابع طبیعی در استان‌ها برای سال 90 و 91 بوده است، افزود: این قانون از سوی دولت ابلاغ شده است.

وی همچنین مجوز تبدیل وضعیت استخدامی دو هزار و 880 نفر از پیمانی به رسمی آزمایشی در کشور خبر داد و گفت: دولت این مجوزها را به تصویب رسانده و به‌زودی اجرایی خواهند شد.

1437 نفر در کشور تبدیل وضعیت می‌شوند

شهبازی ادامه داد: مجوز تبدیل وضعیت نیروی شرکتی به قرارداد کار معین نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارکنان منابع طبیعی در استان‌ها بوده که این تبدیل وضعیت برای یک‌هزار و 437 نفر در کشور صادر شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در بخش دیگری از صحبت‌هایش از مجوز استخدام یک‌هزار و 240 نفر از سهمیه متمرکز وزارتخانه جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: این استخدام‌ها جدید بوده و به‌زودی اطلاعیه آن به اطلاع عموم مردم از طریق رسانه‌ها رسانده می‌شود.

شهبازی در پاسخ به سئوالی در مورد زمان دقیق این استخدام‌ها، بهمن را زمان احتمالی درج آگهی استخدام‌های جدید اداره‌های کل منابع‌طبیعی و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد و ادامه داد: تا پایان سال این استخدام‌ها نهایی می‌شوند.

این مسئول کشوری تصریح کرد: برخی از این یک‌هزار و 240 نفری که قرار است در این سازمان استخدام شوند از میان نیروهای ناظر در اداره‌های منابع طبیعی خواهند بود.

شهبازی تعداد نیروهایی که از میان کارکنان فعلی اداره‌های کل منابع‌طبیعی در استان‌ها استخدام می‌شوند را حدود 240 نفر اعلام کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خاطرنشان کرد: سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از استخدام‌های ملی این سازمان، 27 نفر و سهم استخدام استانی آن 15 نفر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سر کاری گفت:

  خدا کنه مردم رو سر کار نگذاشته باشید ما که اداره هامون نیروی مازاد داره (منابع طبیعی استان حدود ۵۰ نفر که تعدادی اخراج شدند و بعضی هاشون نمیدونم چطور بازگشتن و محیط زیست ۱۶ نفر طبق آمار سازمان کل از تهران که خودم گرفتم) اونم نمیدونم از کجا وارد اداره شدند به طوری که بعضی هاشون مدرک فنی و حرفه ای دارند که ربطی به منابع طبیعی نداره ولی وارد این اداره شدند آخه کی استخدامی برگزار شد که ما خبر دار نشدیم و رشته فنی و حرفه ای ها خبر دار شدند این میشه که تخریب، تخریب و آخر نابودی منابع طبیعی

 • امیرراد گفت:

  خبرخیلی خوبی بود به امیدآنکه روزی فرارسد که هیچ کس بدون شغل ودرآمدنباشدوهمه جوانان عزیزوطن گل خنده برلبانشان باشد

 • علی گفت:

  شمارو جون عزیزتون تاریخ دقیق ازمون استخدامی رو بگید اگرم نیسته بازم بگید ما قلبمون اماده سکته هسته…!

 • کبری گفت:

  پس این آزمون کیه دیگه

  • حشمت گفت:

   توراخدا زودتر برگزار کنید خانم مارو هم بذارید سرکار از بیکاری خسته شده

 • نرگس موسوی گفت:

  کشورما باید بنابه متقاضی خودش نیرو وارد دانشگاه کنه نه به صورت لشکری بفرسته دانشگاه آخرش دست از پادرازتر برگردیم کنج خونه بشینیم آخرشم…آخه چه جوری بگم…کسی نیست که بین علم وصنعت یه رابطه ی دو سویه برقرارکنه..که هی طوطی وارفارغ التحصیل نشیم که هی صنعت ما نشه مونتاژومونتاژومونتاژ…آخرش باید بگم چی بگم ازکجابگم؟دردموباکیابگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • عیسی گفت:

  سلام

  تو اداره جات خودمون همش پارتی بازیه هر کی با دیپلم پارتی داشته باشه میره استخدام میشه ولی ما که زحمت کشیدیم لیسانس و ارشد گرفتیم چون پارتی و اشنا نداریم باید دست رد به سینه مون بزنن

  افسوس

 • مهران گفت:

  سلام فرمودید تا پایان 91 آزمون برگزار میشه می تونیم امیدوار باشیم که تا آخر 92 خبری ازتون بشه؟

 • ممنون آگاه کنید از استخدامی منابع طبیعی

 • اصغر گفت:

  سلام زمان ازمونو لطفا بگید مرسی.

 • ذبیح الله چمن گفت:

  سلام
  امتحان قبل از عید یا بعد از عیذ می باشد؟

 • عیسی گفت:

  سلام خسته نباشید بنده از تاریخ 13/3/83 بصورت نیروی شرکتی به عنوان نقشه بردار در یکی از شهرستانهای استان آذربایجانشرقی تا مورخه 87 مشغول بودم وآلان هم بصورت پیمانکار مجبور به ادامه کار هستم حال تکلیف بنده چیست ممنون می شوم در صورت راهنمایی

 • ابي گفت:

  زمان دقیق این آزمون کیه…من فوق لیسانس مهندسی منابع طبیعی آبخیزداری هستم

 • تیزبین گفت:

  اگه پارتی بازی نشه خیلی هم خوبه.

پربازديد