تاریخ درج خبر : 1392/06/27
کد خبر : ۸۶۶۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کاسبی فرصت طلبان در بستر اختلاف اصلاح طلبان

سایت استان: یکی از کاربران سایت استان با نام مستعار روستازاده کهگیلویه و بویراحمدی مطلبی را پیرامون انتخاب استاندار و حواشی آن در روزهای گذشته، برای ما ارسال کرده است که در پی می آید:
در این روزها که اصلاح طلبان استانی بر سر انتخاب گزینه نهایی استانداری کهگیلویه وبویراحمد دچار اختلاف و شاید انشقاق شده اند، فرصت طلبان همیشگی بی کار ننشسته و کاسبی پیشه کرده اند.
این کاسبین فتنه ها و تنش ها و بحرانها که کارشان ماهیگیری از آب گل آلود است و در این راه نشان داده اند که صیادانی چیره دست و قهار اند، امروز در رنگ حمایت از دولت روحانی در آمده اند و با گرفتن سویی از دو سوی اختلاف به دنبال تثبیت رنگ حنای خود اند.
این گرسیوزها که پیش از 24 خرداد و با کمک رسانه های زنجیره ای خود، در استان بر طبل رد صلاحیت هاشمی می کوبیدند، خاتمی را اجنبی و روحانی را عقبه فتنه می دانستد و از هرگونه شایعه سازی و بداخلاقی علیه او و سایر اصلاح طلبان دریغ نمی ورزیدند، اکنون دایه مهربانتر از مادر شده و درسوگ سیاوش نشسته اند و بر شعله های اختلاف اصلاح طلبان هیزم می ریزند.
کاسبین گره تعیین استاندار” در تلاشند آتش زیر خاکستر اختلافات قومی و سردسیری و گرمسیری را روشن و شعله ور کنند و استان را در آن بسوزانند تا منفعت طلبی های گذشته خود را تکرار و منفعتی نو کسب کنند.
تازه کارشان به اینجا ختم نشده و نسخه می پیچند برای دولتی، اندیشه ای و جریانی که نه قبول داشتند و دارند و در این هشت سال تا توانستند (برای جلب رضایت اربابان قبلی قدرت) بر آن تاختند و با چماق بر سرش کوبیدند و به هزار دروغ و افترا متهمش کردند.
اگر چه حرجی بر آنان نیست و اقتضای طبیعتشان این است اما باید تاسف خورد به حال اصلاح طلبانی که ، بستر را برای کاسبی آنان مهیا کرده اند تاحالا کار به جایی برسد که این فرصت طلبانبه دنبال مصادره دولت روحانی باشند و حتی در محافلی بنشینند و مدیران جدید استانی را تعیین کنند.
اختلاف کنونی بین اصلاح طلبان باید با تدبیر و درایت و گذشت به پایان رسد و اصلاح طلبان و استاندار جدید(که خود نیز طی هشت سال گذشته مغضوب این گروهها بوده و زخمها خورده است) نباید اجازه فرصت طلبی و سهم خواهی به کسانی که تا عصر روز 24 خرداد در ستادهای رقبای روحانی به ریش اصلاحطلبی می خندیدند و خواب تجریش می دیدند، دهند. حتی اگر ریشه های جسمشان یکی باشد.
آنچه بر ستاد احمدی نژاد در سال 84 در استان رفت درس عبرتی است که باید به یاد داشت. آن زمان که گروهی با ایمان به شعارهای شهردار تهران در میان همه آن همه چهره او را برگزیدند و برایش با جان تلاش کردند و طعنه شنیدند، اما فردای آن روز کسانی دیگری بودند که بر اسب قدرت دولت احمدی نژاد نشستند و یاران غربت او را به ده راه ندادند.
بر دولت روحانی مباد که در دام فرصت طلبان افتد.
آمین
……………………….
روستا زاده کهگیلویه و بویراحمدی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ملت گفت:

  درجواب دوستمون که میگه گروههای 5 نفره …..این گروه سران اصلاحات هستن …

 • صفا گفت:

  احسنت بر نویسنده خیلی عالی بود ولی کاش اسم واقعی اش را می نوشت

 • از استان گفت:

  ای کاش به اشکالات جریان اصلاحات در استان هم اشاره می کردید که این مسیر اختلاف و چند دستگی را خود اصلاح طلبان باز کرده اند و متاسفانه این دوستان در گروههای 5 تا 10نفر می نشینند و می خواهند برای یک جریان تصمیم بگیرند و تازه با نهایت تاسف هرکدام از دیگر دوستانی که به رفتار و کردار و یا شیوه آنان نقد و اعتراض کند سعی دارن وی را مغضوب و تخریب کنند!!!! بفرمایید این یعنی چه؟؟؟ و چگونه این درد بزرگ باید درمان شود. اینکه همه کارها و رفتار های غلط خود را به گردن دیگران بگذاریم ناصواب است زیرا آنها هم تلاش می کنند به هر طریق برای دوستان خود کار کنند.

 • علي گفت:

  با تمام تنفری که به محمود احمدی نژاد دارم اما به تمام دوستان یاسوجی و تمامی طرفداران آقای محمد موحد دوستانه پیشنهاد میدهم به قول محمود آب را همان جایی بریزید که می سوزد

پربازديد