تاریخ درج خبر : 1392/06/27
کد خبر : ۸۶۷۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

جلسات فرهنگی در استان فاقد شور و نشاط است

سایت استان: رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کم‌رنگی در جلسات فرهنگی استان مشهود بوده و می‌طلبد مسئولان دستگاه‌های فرهنگی در این خصوص همت کنند.

رضا پارسیان‌نژاد به برنامه‌های فرهنگی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: عمده برنامه‌های فرهنگی در سطح استان کم‌رنگ و بدون شور نشاط خاص برگزار می‌شود.

65456

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: با توجه به این‌که در استان جلسات فرهنگی بدون شور خاصی به نسبت دیگر جلسات و برنامه‌ها برگزار می‌شود می‌طلبد دستگاه‌ها با قوت و وضعیت بهتری وارد کار شوند.

وی، اذعان کرد: امیدواریم جلسات فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با حضور فعال دستگاه‌های عضو با محتوا و با شور و نشاط خاص خود برگزار شود و بتوان برنامه‌های خوب و مناسبی را در استان اجرا کرد.

پارسیان‌نژاد به نزدیک شدن هفته ملی کودک اشاره کرد و گفت: کودکان از سرمایه‌های ارزشمند هر جامعه‌ای هستند از این‌رو باید برنامه‌های این هفته متناسب با سنین خاص جامعه هدف و با محتوا برگزار شود.

این مسئول هنری با تاکید بر این‌که تاکنون برنامه‌های خوبی از طریق حوزه هنری در خصوص کودک و نوجوان صورت گرفته است، گفت: از جمله برنامه‌های اجرایی حوزه هنری در خصوص برنامه‌های کودک و نوجوان ساخت و تولید انیمیشن «شکرستان» بوده که تاکنون توانسته مخاطبان خود را راضی نگه دارد.

پارسیان‌نژاد تصریح کرد: انتظاری که امروزه از دستگاه‌های فرهنگی می‌رود توجه هرچه بیشتر به برنامه‌های اجرایی و محتوایی آن‌ها بوده که باید متناسب با مخاطبان خاص برنامه‌ و کلاس‌های آن‌ها به مرحله اجرا گذاشته شود.

وی، با اعلام آمادگی کامل حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در هفته ملی کودک اذعان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکنون تعامل خوبی با این مجموعه داشته که انتظار می‌رود برنامه‌های محوله اجرایی هفته ملی کودک در حوزه هنر اعلام شود تا با آمادگی هر چه بیشتر به استقبال این هفته برویم.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به برنامه‌های اجرایی این حوزه اشاره کرد و گفت: کلاس‌های آموزش خوبی برگزار می‌شود که استقبال از آن‌ها مناسب ارزیابی شده، است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جمشید گفت:

  دوست بزرگوارم ،بزرگواری کنید و از این مطالب که دیگه خریدار نداره نگید.شور و نشاط فرهنگی را شما مسئولین فرهنگی که اولویت صد وبیستم تان فرهنگ است و همیشه به دنبال اینید که از ادارات فرهنگی پلی بسازید برای مسئولیت های بالاتر از قبیل شهردار شدن .

 • امیر گفت:

  بله آقای پارسیان سیاسی نیست به همین دلیل با تحصیلات نا مرتبط رئیس حوزه هنری شده و اتفاقا به دلیل همین تحصیلات نامربوط و مختصره که شهردار شدن رو دنبال خودش شایعه پراکنی میکنه. غیر سیاسیه چون اصلا نمیدونه سیاست چیه و گر نه همه ستادهای کاندیداهای اصولگرا رو (( پاسا)) نمیکرد.

 • عادل گفت:

  درود بر مهندس پارسیان ! فعالیتهای ارزشمند ایشان در تاریخ این استان ماندگار خواهد ماند مدیری که توانست استعدادهای جوانان این استان را بشناسد و به آن بها بدهد .من خود یک هنرمندی بودم که برای حمایت از اثر هنری ام دست به دامن مدیران فرهنگی استان شدم ولی متأسفانه انان آنقدر درگیر سیاست و مسائل شخصی خودشان بودند که کاری به هنر و هنرمند نداشتند این بود که مهندس پارسیان با حمایت همه جانبه توانست حق مطلب را نسبت به هنرمندان این استان ادا کند.
  سرزنده باشید مهندس.

 • هنرمند گفت:

  سلام.اتفاقا حوزه هنری تنها دستگاه و مهندس پارسیان نژاد تنها مدیری است که انگ سیاسی بودن به ان زده نشد و این دستگاه فرهنگی در سلامت کامل و بدون هیچگونه فعالیت سیاسی به کارهای فرهنگی خود می پرداخته ،پارسیان هرگز کار سیاسی را با کار فرهنگی نیامیخت و به نحو احسن فعالیتهای فرهنگی خود را انجام می دهد.کسی که فقط یکی از شاهکارهایش تدوین 20 جلد دانشنامه فرهنگ و تمدن استان است و با به پایان رسیدن چاپ این سری کتابها که قریب 10 جلد آن به چاپ رسیده، پژوهشگران برای تحقیق در مورد استان نیازی نیست دست به دامن سایر منابعی شوند که شاید صحت و سقم آن مشخص نیست.کسی با همچین سابقه ای چطور می تواند به سیاسی کاری متهم شود؟؟؟؟؟

 • یک دلسوز گفت:

  شورآفرینی فقط از عهده مهندس برمیاد که تو ایام تبلیغات انتخابات تو سه ستاد قالیباف،ولایتی و جلیلی فعال بود و نظریه پردازی می کرد

پربازديد