تاریخ درج خبر : 1391/10/14
کد خبر : ۸۷۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اولویت اصلی دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است

سایت استان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: اولویت اصلی دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

سید حسین صابری که روز 13 دی ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه سخن می گفـت، افزود:دولت مصمم است تا در فرصت باقی مانده پرو‍ژه های نیمه تمام مهر ماندگار و مصوبات سفر را تکمیل و از ساخت پرو‍‍ژه های جدید جلوگیری به عمل آید.

وی اظهار کرد: شعار اصلی ما به عنوان نماینده دولت در استان ، کار ، تلاش و انجام تکلیف و پرهیز از ایجاد تشنج و تشنج آفرینی در جامعه است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: 26 پروژه مهر ماندگار از مصوبات سفرهای دولت به این استان بود که برخی از این پروژه ها اجرا و تکمیل شدند و برخی در دست اجرا و برخی دیگر نیمه تمام مانده است که نیازمند پول و تسهیلات کلانی است.

صابری تصریح کرد:مجوز استخدام یک هزار و 146نیرو برای بخش های مختلف ادااری بهاستانداده شد که در صورتی مصوبه استخدام این تعداد از افراد به قوت خود باقی بماند این افراد در آزمون استخدام شرکت خواهند کرد و در صورت پذیرش در آزمون در بخش های مختلف به کار گرفته خواهند شد.

وی در خصوص جابجایی و انتقال کارخانه های شن و ماسه در حریم رودخانه ها در استان اظهارکرد: در تلاش هستیم که بر جلوگیری از آلودگی آب این رودخانه ها هرچه سریعتر این کارخانه ها را جابجا کنیم که انتقال این کارخانه ها فعالاً متوقف شده و عده ای به خاطر کارشکنی در همین راستا در زندان به سر می برند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد اساس پایداری در جامعه را ولایت فقیه و رهبری عنوان و ابراز کرد:توجه به تذکرات ،فرمایشات و توصیه های مقام معظم رهبری باید سرلوحه کار خدمتگزاران به نظام قرار گیرد چراکه ایشان با بیانات شیوای خود مسوولان را بیدار و جامعه را نسبت به اتفاقات آگاه می سازند.

صابری طرح اقتصاد مقاومتی،اصلاح و تغییر سبک زندگی ،حفظ آرامش و امنیت در جامعه را از فرمایشات مورد خطاب مقام معظر رهبری دانست و اضافه کرد:اقتصادمقاومتی راه مناسب برخورد با تحریم ها را به ما نشان می دهد که این اقتصادمقاومتی با اقتصاد ریاضتی در کشورهای اروپایی که زمینه نا آرامی را در این کشورها فراهم کرده است بسیار متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد:گرانی و تورم در کشور وجود دارد و اگر در کشوری گرانی وتورم به صفر برسد بزرگترین مشکل در آن کشور بوجو می آید اما آنچه نگران کننده شده، وضعیت گرانی و تورم است که هم اکنون در جامعه وجوددارد و مطلوب نیست و از حد خود نیز فرا رفته است که کاهش تورم نیازمند همراهی مردم در عرصه اقتصاد و بازار است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد:کارخانه پتروشیمی گچساران فعالت خود را آغاز کرده و تقریباً دغدغه های اعتباری این کارخانه نیز حل شده اما کارخانه پتروشیمی دهدشت یک کارخانه خصوصی می باشد که به دلیل کمبود اعتبارات، متوقف شده است.

صابری بیان کرد:کشاورزی اولویت اصلی درآمد مردم استان ذکر و پیشرفت حمل و نقل تولید اشتغال و توسعه آموزش عالی موجب توسعه متوازن در شهر است.

وی به در پیش بودن انتخابات مهم در سال آینده اشاره کرد و گفت:کشور ایران یک کشور انتخاباتی شده است و رسانه ها نباید در این روزهای نزدیک به انتخابات دنبال ایجاد تشنج باشند و به فرموده مقام معظم رهبری آلان ورود به عرصه انتخابات زود است.

صابری اضافه کرد: مسکن مهر از اقدامات بسیار دولت می باشد که سامان دادن به این کار و تحول عظیم در فرصت باقی مانده عمر دولت خدمتگزار بسیار ضروری است.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد