تاریخ درج خبر : 1392/06/27
کد خبر : ۸۷۳۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه های سپاه دهدشت در هفته دفاع مقدس

سایت استان: فرمانده سپاه ناحیه دهدشت گفت: نیروهای مسلح در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با برگزاری رژه حماسی اقتدار و صلابت خود را به نمایش خواهند گذاشت.

سرهنگ خداداد پاکزادمقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سپاه ناحیه دهدشت برگزار شد برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان را تشریح کرد.

فرمانده سپاه ناحیه دهدشت با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس تصریح کرد: بنا به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب باید کاری کنیم که در آسایش امروز محنت‌ها و رنج‌های دیروز ایثارگران فراموش نشود.

وی با تشریح روزشمار هفته دفاع مقدس آغاز این هفته را از 31 شهریور دانست و اظهار داشت: در این روز که به نام اقتدار و صلابت نامگذاری شده برنامه رژه نیروهای مسلح تدارک دیده شده است.

سرهنگ پاکزادمقدم با بیان اینکه اقتدار و صلابت نیروهای مسلح در این رژه به نمایش گذاشته می‌شود افزود: از مجموعه ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردمی برای شرکت در این برنامه دعوت می‌شود.

این مسئول با اشاره به همزمانی ایام هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس دومین روز از هفته دفاع مقدس به نام روز پژوهش و دفاع ملی را متذکر شد و گفت: حضور در مدارس و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس به دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های سپاه پاسداران است.

پاکزادمقدم تجلیل از سربازان نمونه بر اساس ملاک‌های تعیین شده در روز سه‌شنبه را از برنامه‌های سومین روز هفته دفاع مقدس برشمرد و افزود: به خاطر توجه به خدمت مقدس سربازی و دلاوری‌های سربازان در مقابله با دشمن مورد سومین روز از هفته دفاع مقدس به نام روز سربازی و پایمردی نامگذاری شده است.

فرمانده سپاه ناحیه دهدشت نقش زنان در صیانت از دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی را بی‌بدیل خواند و ابراز داشت: آثار و دست نوشته‌های شهدا در قالب نمایشگاه ایثار و شهادت در مدارس سطح شهر از سوی بسیج خواهران برپا می‌شود.

وی برگزاری دعای پرفیض توسل در بخش‌های مختلف شهرستان را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی از میدان امام حسین تا تپه نورالشهدا همراه با برگزاری برنامه‌های فرهنگی تدارک دیده شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد