تاریخ درج خبر : 1392/06/27
کد خبر : ۸۷۳۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ارائه خدمات رایگان درمانی به مناطق روستایی سوق

سایت استان: دو تیم آموزشی و درمانی بسیج جامعه پزشکی دهدشت با حضور به مناطق روستایی سوق خدمات رایگان ارائه دادند.

خیرالله رضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی دهدشت در دهه کرامت به مناطق کمتر توسعه یافته در مناطق سوق خدمات‌رسانی کردند.

مسئول جامعه پزشکی سپاه ناحیه دهدشت با بیان این مطلب تصریح کرد: به منظور خدمات‌رسانی به قشر آسیب‌پذیر در مناطق روستایی بسیج جامعه پزشکی دهدشت دو تیم پزشکی و آموزشی به مناطقی از شهر سوق اعزام کرد.

رضایی بسیج جامعه پزشکی را از نهادهای فعال در زمینه ارتقای بهداشت و درمان خواند و افزود: بسیج جامعه پزشکی پشتوانه عظیمی برای پیشبرد برنامه‌های بخش بهداشت و درمان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به سابقه درخشان بسیج پزشکی در مأموریت‌های حساس اذعان داشت: خدمات‌رسانی به مناطق محروم یکی از فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی است.

رضایی آمادگی بسیج پزشکی شهرستان برای توسعه خدمات درمانی به مناطق مختلف روستایی را متذکر شد و گفت: استفاده از توان تخصصی بهداشتی و درمانی این قشر و همچنین خدمات رسانی به نیازمندان و کمک به ارتقای سلامت مردم از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی است.

این مسئول با اشاره به اعزام اکیپی از کارشناسان بهداشت و ماما به مناطق روستایی سوق افزود: کلاس‌های آموزشی توسط کارشناسان بهداشت محیط، خانواده و بهداشت عمومی در این مناطق برگزار شده است.

رضایی ادامه داد: تیم‌های آموزشی و درمانی با حضور در روستاهای برم‌سبز، بی‌بی زلیخایی و بردکشکی خدمات مختلف آموزشی و درمانی را ارائه دادند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد