تاریخ درج خبر : 1391/10/16
کد خبر : ۸۷۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دستگیری مجری قلابی استخدام در یاسوج

سایت استان: رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلاهبرداری که خود را مجری استخدام در بانک مسکن معرفی کرده بود در یاسوج دستگیر شد.

سرهنگ محمدحسین جعفری‌نژاد اظهار داشت: فردی که با چاپ آگهی‌های تبلیغاتی استخدام در بانک مسکن از افراد بی‌کار کلاهبرداری می‌کرد توسط مأموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با گزارش‌های واصله، مأموران پلیس آگاهی در اولین اقدام بلافاصله صحت و سقم آگهی‌های منتشره را از بانک مربوطه استعلام و به غیر واقعی بودن آن پی بردند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد این فرد با تهیه برگه‌های تبلیغاتی با عنوان استخدام در بانک مسکن یاسوج به صورت پیمانی یک ساله با مدرک دیپلم و فوق دیپلم که قصد اغفال و کلاهبرداری از دو مراجعه کننده را داشت در حین ارتکاب جرم و در محل اختفای شرکت قلابی به دام مأموران پلیس آگاهی استان افتاد.

این مقام انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: متهم در بازجویی‌های پلیسی خود اذعان داشته که با این اقدام متقلبانه قصد داشته جوانان جویای کار را به زعم خود ثبت‌نام کند تا در فرصتی مناسب مبلغ 40 میلیون ریال را از هر یک از آن‌ها دریافت کرده و متواری شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به جوانان جویای کار هشدار داد تا مواظب آگهی‌های واهی استخدامی باشند.

جعفری‌نژاد افزود: استخدام در ادارات دولتی و شرکت‌ها نیازمند طی مراحل خاص اداری و قانونی است و نباید شهروندان به افراد شیاد و کلاهبرداری که خود را افراد ذی‌نفوذ در ادارات مختلف معرفی می‌کنند اعتماد کرده و وجوه نقد خود را بدون هیچ‌گونه مدرکی در اختیار آنان قرار دهند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد