تاریخ درج خبر : 1392/06/28
کد خبر : ۸۷۹۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

عمل ختنه نفس‌های کودک کهگیلویه‌ای را به شماره انداخت

سایت استان: کودک1/5 ساله ساکن قلعه رئیسی از توابع شهرستان کهگیلویه به دلیل ختنه شدن توسط یک طبیب ناوارد محلی و عدم رسیدگی به موقع و عفونت شدید در بستر بیماری است.

به گزارش سایت استان، حبیب‌اله آبتین که در سن یک سالگی پدر خود را از دست داده بود؛ خانواده‌اش برای عمل ختنه او را نزد یک فرد محلی می‌برند.

3500

این گزارش حاکی است، بعد از انجام عمل توسط این فرد ناوارد؛ کودک دچار عفونت شدید شده که بلافاصله توسط مادرش به بیمارستانی در شهر دهدشت برده می‌شود و پزشکان نیز به نوعی او را جواب می‌کنند.

مادر حبیب‌اله که از نظر مالی در تنگنای شدیدی به سر می‌برد، کودک خردسالش را در حالی که حتی کرایه رفت و آمد را نداشت با همکاری راننده های تاکسی بین ‌شهری به گچساران منتقل می‌کند. بعد از رسیدن به گچساران با خودرویی دیگر این کودک را به بیمارستان نمازی شهر شیراز در استان فارس می‌رساند.

بر اساس این گزارش، این کودک هم‌اکنون در بیمارستان نمازی شیراز بستری است و این در حالی است که این کودک که دچار وضعیت اورژانسی هم بوده بدون آمبولانس به گچساران و سپس شهر شیراز منتقل شده است.

ختنه شایعترین عمل جراحی است که روی پسران انجام می‌شود.

(شماره حساب مادر این کودک جهت کمک مردمی، در دفتر سایت استان موجود می باشد.در صورتی که قصد کمک به این کودک را دارید در زیر همین پست شماره تماس گذاشته، تا به صورت پیامک برای شما ارسال گردد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • جعفری گفت:

    به نام خدا با عرض سلام علاوه بر اینکه طبیب ناوارد بوده شاید سن زیاد کودک نسبت به عمل ختنه هم در عفونت آلت او موثر بوده است و شاید توصیه به ختنه کردن بعد از یک هفته یا کمی بیشتر در اسلام به طوری که به یک سال نمی رسد برای حفظ سلامت کودک است

پربازديد