تاریخ درج خبر : 1391/10/17
کد خبر : ۸۸۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

یادواره ی شهدای سرباز استان برگزار می شود

سایت استانفرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: یادواره ی شهدای سرباز این استان دوشنبه ، 18 دی ماه برگزار می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کهگیلویه و بویراحمد سردار علیرضا عادلی افزود: شهدای گرانقدر این نظام، دین بزرگی بر گردن ما دارند و دشمنان اسلام بدانند شهداء ذخایر معنوی ملت و نظام هستند.

وی با بیان این مطلب که برگزاری این یادواره براساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح صورت می‌گیرد ،اظهارکرد: نیروی انتظامی به عنوان دبیرخانه برگزاری این یادواره در تلاش است تا با همکاری دستگاه‌های ذیربط به ویژه نیروهای مسلح، بنیاد شهید، وسایر ادارات یادواره ای به با شکوه و در شأن شهدا و خانواده‌های آنها برگزار کند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد در خصوص اهداف برگزاری این یادواره بیان کرد : جمع آوری ، ساماندهی و بهره برداری از آثار و اقدامات برجسته شهدای سرباز و ارائه الگوی عملی و رفتاری آنان به نسل امروز، جوانان و سربازان یکی از ویژگی های برجسته این یادواره است.

سردار عادلی تکریم مقام شهدا و خانواده این عزیزان را از اهداف برگزاری این یادواره برشمرد و ابراز کرد: این یادواره روز دوشنبه 18 دی ماه با حضور خانواده شهدای سرباز نیروهای مسلح استان کهگیلویه و بویراحمد در تالار مجتمع آزادی شرکت نفت شهر گچساران برگزار خواهد شد .

وی اضافه کرد: مأموریت برگزاری این یادواره در استان کهگیلویه و بویراحمد، بر عهده نیروی انتظامی گذاشته شده که انتظار ما این است نیروی انتظامی به عنوان مجموعه‌ای ایثارگر و فداکار در برگزاری آن بتواند حساسیت‌ها را درک کرده و سایر دستگاه‌ها با همراهی این مجموعه بکوشند تا در حد شأن و شوکت استان این یادواره شهدا برگزار شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد