تاریخ درج خبر : 1391/10/18
کد خبر : ۸۸۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برد قاطع شهرداری یاسوج در خارج از خانه

سایت استان: تیم شهرداری یاسوج موفق به تحمیل شکست سنگین سه بر صفر به تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در این شهر شد.

سرتیپ طاهری لحظاتی اظهار داشت: بازی دو تیم فوتبال شهرداری یاسوج و ایران‌جوان بوشهر در یک هوای خوب زمستانی برگزار شد.

مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: همان‌گونه که قبل از این بازی نیز گفته بودیم برای کسب نتیجه به شهر بوشهر رفته‌ایم و بازیکنان ما برای شکست این تیم ریشه‌دار هم قسم شده‌اند.

طاهری ادامه داد: پس از برد مقابل تیم شهرداری بندرعباس و از اوایل هفته تمرینات منظمی را برای بازی مقابل این تیم بوشهری آغاز کردیم و این تیم به خوبی آنالیز شده است.

مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج تصریح کرد: در بازی رفت به دلایل مختلف از جمله مشکلات روحی، بازیکنان ما نتوانستند نتیجه خوبی مقابل ایران جوان بوشهر بگیرند و در مقابل تماشاگران خونگرم و متعصب خودمان شکست را پذیرا شدیم.

طاهری افزود: در این بازی با همه توان تهاجمی خود و تنها برای تلافی شکست دور رفت به بوشهر رفتیم که بازیکنان در یک بازی کاملاً هوشیارانه و عمل به دستورات تاکتیکی کادر فنی توانستند نتیجه دور رفت را این‌بار در خانه حریف جبران کنند و نوار پیروزی‌های تیم در هفته‌های اخیر ادامه داشته باشد.

وی به گل‌های تیم شهرداری اشاره کرد و گفت: مهاجمان ما علی ابوالفضلی در دقیقه 35، علیرضا قاسمی در دقیقه 40 و مصطفی چراغی در دقیقه 80 موفق به باز کردن دروازه تیم حریف شدند.

مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در ادامه ایران‌ جوان را یکی از تیم‌های باسابقه در فوتبال کشور معرفی کرد و گفت: این تیم نه تنها در لیگ دسته اول بلکه در مجموع یکی از تیم‌های با اصالت فوتبال کشور شناخته می‌شود که شکست دادن آن در خانه کار هر تیمی نیست.

طاهری از بازی خوب بازیکنانی همچون صادق گشنی و مهدی چاکوتازاده سخن به میان آورد و افزود: در میان بازیکنان این تیم این دو بازیکن در مقابل تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی سنجری مربی تیم ایران ‌جوان بوشهر را یکی از مربیان خوب و دارای بینش بالای فوتبال معرفی کرد و گفت: فوتبال بوشهر برای همه فوتبال‌دوستان کشور قابل احترام بوده و امیدواریم که در آینده روزهای بهتری را در لیگ دسته اول فوتبال کشور به همراه شاهین داشته باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد