تاریخ درج خبر : 1392/06/30
کد خبر : ۸۸۲۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

سادات نتیجه را به داور باخت/سرپرست تیم: مسئولان ورزش وجدانتان بیدار شود

سایت استان: از سری رقابتهای هفته دوم  لیگ دسته سه کشور روز 26 شهریور تیم سادات دهدشت میزبان تیم بازرگانی کوار شیراز بود که نتیجه را به مهمان واگذار کرد.

665

در این دیدار در همان دقایق ابتدایی تیم سادات با پاس صادق پریچهر و شوت سر ضرب هادی رستاخیز دروازه تیم کوار شیراز را فرو ریخت و چند موقعیت گلزنی روی دروازه کوار بوجود آورد که با بی دقتی این موقعیتها از دست رفت.

در آغاز نیمه دوم  خطای مسلم پنالتی بر روی هادی رستاخیز بازیکن سادات گرفته نشد و در ادامه داور بازی چند سوت اشتباه زد که موجب بر هم زدن آرامش بازی و بحث و جدل بازیکنان شد که منجر به اخراج  2  بازیکن سادات شد و حتی دقایقی بازی تعطیل اما باز با تصمیم ناظر بازی برگزار شد و  در ادامه بر اثر اشتباه مدافعین،  تیم کوار 2 بر 1 از سادات دهدشت جلو افتاد و با همین نتیجه بازی به پایان رسید.

آنچه در این بازی به وضوح به چشم می آمد سوت های مکرر داور بازی بود که تمرکز و آرامش بازیکنان مخصوصآ تیم میزبان را به هم ریخت.

در ادامه این رقابتها  تیم سادات دهدشت روز سه شنبه 2 شهریور در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف توحید این شهر می رود.

مسئولان ورزش استان وجدانتان بیدار شود !

سرپرست تیم سادات به خبرنگار سایت استان گفت: با توجه با اینکه تیم فوتبال سادات دهدشت امسال در رقابتهای لیگ دسته سه کشور حضور دارد و با توجه به هزینه های هنگفتی که برای ادامه رقابتهای پیش رو داریم از هر مسئول ورزشی و غیر ورزشی حمایت خواستیم از نماینده این استان (تیم سادات دهدشت ) دریغ کردند .

مجید پریچهر افزود: بازیکنانی که ما در اختیار داریم در واقع جوانان و نخبگان فوتبالی این استان هستند اما اکثریت آنها در زیر خط فقر مالی می باشند که به خاطر علاقه و تعصبی که به این دیار دارند با جان و دل وارد این مسابقات شده اند.

sadat

پریچهر ادامه داد: بیشتر این بازیکنان حتی کفش ورزشی هم ندارند اینجا واقعا جای نگرانی دارد چرا مسئولان تا این حد بی توجه می باشند که هیچگونه توجهی به این جوانان علاقمند ندارند .

وی با انتقاد شدید از مسئولان ورزش اظهار داست: مسئولین ورزشی استان شما تا کی می خواهید خودتان را به ندیدن و نشنیدن این مسائل بزنید . اگر واقعا توان اداره این امورات را ندارید میدان را به افراد خبره بدهید وجدانتان بیدار شود و نگذارید حق این مردم فوتبال دوست و این فوتبالیستهای جوان ضایع شود .

سرپرست تیم سادات در پایان گفت: اگر به لطف خدا این تیم صعود کند که توانایی این عمل را هم دارد، آبرو و امتیاز این کار بزرگ برای شما مسئول ورزشی خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حمدالله برقك گفت:

  مدیریت محترم تیم حسابی جداگانه و به نام تیم که حق برداشت از این حساب را فقط هیئت مدیره تیم داشته باشند را افتتاح و به علاقمندان و دلسوزان این تیم اعلام نماید که همین نکته بس که ما را به خیر مسئولین امیدی نیست شر نرسانند. انشالله روزی برسد که شایستگان بر مسند مسئولیت ها باشند و مدام ذکر مان شعر زیبا و معنوی حاقظ نباشد که می فرماید:
  دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد یاری اندر کس نمی‌بینیم یاران را چه شد
  خون چکید از شاخ گل باد بهاران را چه شد آب حیوان تیره گون شد خضر فرخ پی کجاست
  حق شناسان را چه حال افتاد یاران را چه شد کس نمی‌گوید که یاری داشت حق دوستی
  تابش خورشید و سعی باد و باران را چه شد لعلی از کان مروت برنیامد سال‌هاست
  مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
  کس به میدان در نمی‌آید سواران را چه شد گوی توفیق و کرامت در میان افکنده‌اند
  عندلیبان را چه پیش آمد هزاران را چه شد صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغی برنخاست
  کس ندارد ذوق مستی میگساران را چه شد زهره سازی خوش نمی‌سازد مگر عودش بسوخت
  از که می‌پرسی که دور روزگاران را چه شد حافظ اسرار الهی کس نمی‌داند خموش

 • سوق مهد هنر گفت:

  این تیم نیاز به بودجه داره واقعا با دست خالی چیکار میشه کرد .امیدوارم موفق باشید همبن اندازه که وقتتون رو به خاطر مردم استان می گذارید برای ما بسه .

 • چرام سيتي گفت:

  سادات بازی را بد شروع کرد اما به بازی برگشت و روی یک پاس عمقی به گل رسید و بلافاصله میتوانست گل دوم را هم بزند اما به این نقطه ضعف حریف استفاده نکرد تیم کوار نیمه دوم جمع بازی میکرد و سادات چون تمرینتاتش دیر شروع بود سنگین کار میکرد و این باعث خوردن گل اول و عصبی شدنبازیکنان شد سادات که میتوانست با آرامش بازی را در دست بگیرد عجولانه کار میکرد اگه سادات حداقل 5 بازی تدارکاتی با تیم های خوزستانی بگذارد قطعا این تیم را با تفاضل شکست دهد

 • سبز سادات گفت:

  اگه نه داور بی سادات 5 ایخرد اخراجی ها بعد از گل دوم بی

 • کشوری گفت:

  مسئولان ورزش همیشه به فکر برگرداندن بودجه های دریافتی بوده اند و احساس میکنن با این کار برای خود امتیازی از بالادست خود بگیرند .
  درود بر تیم سادات و کادر فنی و مدیریتی آن خصوصا مهندس پریچهر و اردشیری خو

پربازديد