تاریخ درج خبر : 1391/10/18
کد خبر : ۸۸۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرورتی برای تغییر مدیران استان تا هنگام انتخابات نیست

سایت استان: معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اینکه شائبه‌ای پیش نیاید و فضای آرام مورد نظر رهبری تا زمان انتخابات باقی بماند نیازی به تغییر مدیران در سطح ادارات کل و شهرستان‌ها نمی‌بینیم.

غلامعلی رضوانی با بیان اینکه در این دوره نسبت به گذشته و با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌ جمهوری شاهد بحث و جدل‌های سیاسی نیستیم، ابراز داشت: باید سعی کنیم در فضایی آرام و همراه با اخلاق اسلامی به سوی انتخابات ریاست‌ جمهوری گام برداریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مقام معظم رهبری در برهه‌های مختلف تذکرات لازم را برای حفظ وحدت و آرامش را صادر می‌کنند که متأسفانه ما مسئولان گاهی اوقات از سر غفلت و به مرور این تذکرات هوشمندانه را فراموش می‌کنیم.

رضوانی عمل به فرامین رهبری را موجب سعادت دانست و گفت: در هر کجا که به این نسخه‌های شفابخش به طور کامل عمل کرده‌ایم سختی‌ها و گردنه‌ها را به آسانی پشت سر گذاشته‌ایم و به عکس آنجا که فرامین معظم‌له را به هر دلیل عملیاتی نکرده‌ایم متحمل خسارت شده‌ایم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مهم‌ترین رویداد کشور را از هر جنبه‌ در سال آینده انتخابات ریاست‌ جمهوری دانست و گفت: مردم یک بار دیگر به مانند سه دهه اخیر سرنوشت خود را در انتخابات تعیین خواهند کرد و اراده آنها خواهد بود که مدیریت کلان اجرایی کشور را معین خواهد کرد.

رضوانی پرهیز از حاشیه و تنش پیش از انتخابات، هنگام برگزاری و پس از انتخابات را وظیفه همه مردم و مسئولان دانست و گفت: اگر آرامشی تاکنون بوده محصول درایت این مردم بوده و اگر تنشی هم ایجاد شده مسبب آن هیچگاه مردم نبوده‌اند.

وی حفظ فضای آرام برای انتخابات را منوط به تدبیر و درایت مسئولان دانست و گفت: تدبیر این است که دست از برخی تغییرات غیر ضروری برداریم و اجازه ندهیم با این کار فضای انتخابات متشنج شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هرگونه تغییر مدیران تا سپری شدن انتخابات در این استان را غیر ضروری دانست و گفت: همان‌گونه که آقای استاندار نیز تأکید داشته‌اند و ما نیز پیگیر هستیم مگر در مواقع بسیار ضروری تغییر مدیر نخواهیم داشت.

رضوانی با بیان این‌که باید از امروز تنها به فکر حضور پر شور و نشاط مردمی در انتخابات باشیم، تصریح کرد: در فضای آرام و منطقی است که می‌توان چنین خواسته‌ای را عملی کرد و به همین خاطر باید از هرگونه اقدامی که منجر به تشتت شده، بپرهیزیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رامین حدیدی گفت:

    سلام استاد رضوانی عزیز خسته نباشی دلتنگ شما هستم لطفا تماس بگیرید رامین حدیدی از گیلان

پربازديد