تاریخ درج خبر : 1391/10/18
کد خبر : ۸۸۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

حاکمیت قانون سرلوحه استخدام‌های جدید در استان باشد

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حتی اگر کسی مجوزی برای استخدام از تهران گرفته و اصول در آن رعایت شده باشد وظیفه شرعی حکم می‌کند که حاکمیت قانون را ملاک قرار دهیم.

سید حسین صابری در جلسه ساماندهی نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی که با حضور معاون توسعه نیروی انسانی استاندار و رئیس نظام جبران‌های معاونت توسعه انسانی کشور و همچنین نمایندگان سازمان‌های استان برای جذب یک‌هزار و 146 نفر در دستگاه‌های دولتی در یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: همان‌طور که رویکرد دولت رعایت مقررات و توزیع برابر فرصت‌ها در کشور بوده بر این اساس اقدامات مقتضی مفاد قانون فوق‌الذکر در آیین‌نامه اجرایی رعایت و برای کلیه افراد در هر مورد یکسان است و چیزی است که بر مبنای مصوبات صورت گرفته و ما را وادار می‌کند که در این چارچوب حرکت کنیم.

وی ادامه داد: حتی اگر کسی مجوزی از تهران گرفته و اصول در آن رعایت شده باشد وظیفه شرعی حکم می‌کند که حاکمیت قانون را ملاک قرار دهیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد که بتوانیم تا پایان سال این مقوله ضروری و مهم را به سر انجام برسانیم.

صابری به مدیران دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد که مدیران اجرایی نباید بگویند این مصوبات با اسناد بالا دستی مغایرت دارد چراکه مصوبه ابلاغ شده باید اجرا شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و آزادگان و ایثارگران گفت: فرزندان شهدا و جانبازان بالای 25 درصد و همچنین آزادگان بالای یک‌سال بدون امتحان و بدون شرط جنسیتی و بدون کسر سهمیه مجوز جذب خواهند شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد