تاریخ درج خبر : 1391/10/18
کد خبر : ۸۸۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: رویکرد اصلی مسوولان در بازدید از مناطق پی گیری مطالبات مردم می باشد.

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ، چرام و بهمئی در مجلس به همراه جمعی از مسوولین شهرستان از روستاهای حومه شرقی دهدشت بازدید کرد .

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری گفت: رویکرد اصلی مسوولان در بازدید از مناطق باید پی گیری مطالبات مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه مسوولان باید مشکلات مردم در روستاها را به جد پیگیری کنند بیان کرد: با هماهنگی مسوولان استانی و شهرستانی بزودی مشکلات روستاهای حومه شرقی دهدشت بررسی و برای رفع انها اقدام می شود.

فرماندار کهگیلویه هم در این بازدید گفت: روستاهای حومه شرقی دهدشت که نیاز به کار فوریتی دارند دراسرع وقت مشکلات آنها برطرف خواهد شد.

‘ابراهیم جعفری’ ابراز داشت: روستاهایی که مشکلات آنها نیاز به مطالعه و بررسی بیشتر دارد در کمیته برنامه ریزی سال آینده برای آنها بودجه اختصاص داده می شود.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات روستاهای حومه شرقی جمع بندی خواهد شد تصریح کرد: با تخصیص اعتبارات لازم درسال آینده مشکلات این روستاها برطرف خواهد شد.

جمعیت روستاهای حومه شرقی شهرستان کهگیلویه 11 هزار نفر است.

همچنین ساکنان روستاهای حومه شرقی دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه خواستار رفع مشکلات روستاهای خود توسط مسوولان شدند.

‘حسن ابراهیمی’ یکی از اهالی روستای مشهدی موری گفت: این روستا در 16 کیلومتری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه قرار دارد و تاکنون طرح هادی در این روستا اجرا نشده است.

وی با اشاره به جمعیت 48 خانواری این روستا افزود: از مسوولین می خواهیم با توجه به وجود مشکلات در این روستا تمهیدات لازم را برای اجرای طرح هادی فراهم کنند.

یکی از معلمان روستای دهشیری کهگیلویه با اشاره به عدم آنتن دهی شبکه های تلویزیون اظهار داشت: این مشکل باعث استفاده اهالی روستا از ماهواره شده است که خطرات اجتماعی زیادی را به همراه دارد.

‘علی طاهری’ با اشاره به مشکل راه ارتباطی روستای دهشیری افزود: همزمان با شروع بارندگی این جاده و دیگر راههای ارتباطی بیشتر روستاهای حومه شرقی دهدشت قطع می شود.

وی تصریح کرد: بسیاری از دانش آموزان با توجه به نبود راههای ارتباطی مناسب و دوری مدارس از روستای خود ترک تحصیل می کنند .

وی از مسوولین خواست این مشکلات را بررسی و برای رفع آنها اقدام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد