تاریخ درج خبر : 1391/10/18
کد خبر : ۸۸۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز بکار نخستین یادواره شهدای سرباز استان

سایت استان: نخستین یادواره 471 شهید سرباز وظیفه کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسوولان اجرایی، نظامی و انتظامی و خانواده معظم شهدا در مجتمع آزادی صنعت نفت گچساران آغاز شد .

معاون انسانی نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد روز دوشنبه در افتتاحیه این یادواره گفت: از تعداد 471 شهید سرباز وظیفه استان 55 شهید از یگان انتظامی، 228 شهید از ارتش جمهوری اسلامی و 178 نفر نیز در سپاه پاسداران خدمت می کردند.

سرهنگ پاسدار ‘عطاءالله رسولی’ افزود: یادواره شهدای سرباز بر اساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می‌شود که اجرای این یادواره در استان کهگیلویه و بویراحمد به ‌عهده نیروی انتظامی گذاشته شده است.

معاون انسانی فرماندهی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد هدف از برگزاری یادواره های شهدا را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل اول و دوم انقلاب به نسل سوم انقلاب است که ماندگاری این فرهنگ متاثر از فرهنگ عاشورا و نهضت خونبار امام حسین (ع) است.

نخستین یادواره شهدای سرباز وظیفه کهگیلویه و بویراحمد با حضور یکیاز فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی در استان فارس و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان در سالن ‘آزادی’ شرکت نفت گچساران در حال برگزاری است .

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد