تاریخ درج خبر : 1391/10/19
کد خبر : ۸۹۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

جلسه هم اندیشی دانشگاه آزاد دهدشت با فرماندار

سایت استان:  جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با فرماندار شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد دهدشت ؛ جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با فرماندار شهرستان کهگیلویه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

این جلسه که به منظور آشنایی وافزایش تعاملات فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی با فرمانداری وسایر نهادها برگزار شد.در آغاز جلسه عبد الرحمان افضلیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت از زحمات تمام مسؤلان این شهرستان واستان که در جهت توسعه همه جانبه وبرای تحقق آرمان های انقلاب در این خطه از میهن اسلامی تلاش می کنند تقدیر وتشکر کرد.
افضلیان ضمن ارائه گزارش از روند فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت در ادامه گفت: من بر این باور واعتقادم که مردم شهید پرور وهمیشه در صحنه استان کهگیلویه وبویر احمد مستحق بهترین ها در همه زمینه ها به خصوص در زمینه گسترش آموزش عالی با کیفیت است.
رئیس دانشگاه آزاد واحد دهدشت گفت: هدف از برگزاری این جلسه تعامل در جهت برنامه ریزی درست برای توسعه همه جانبه شهرستان بالاخص در زمینه آموزشی ،پژوهشی ،عمرانی وفرهنگی با سایر نهادهای دولتی وخصوصی است.
در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان کهگیلویه وجود دانشگاه آزاد اسلامی را در این منطقه مایه خیر و برکت دانست وگفت:دانشگاه آزاد دهدشت به عنوان اولین مرکز دانشگاهی شهرستان تأثیر زیادی در روند توسعه همه جانبه شهرستان داشت واین امر برهیچ کس پوشیده نیست
جعفری با بیان اینکه دانشگاه آزاداسلامی دهدشت با جذب اساتید ودانشجویان تأثیرات ژرفی در حوزه فرهنگی ,آموزشی وپژوهشی داشت افزود: نایب قهرمانی تیم رباتیک این واحد دانشگاهی در مسابقات جشنواره خیام نشان از تلاش های شبانه روزی مسؤلان این واحد دانشگاهی برای فتح قله های علمی وآبادانی ایران اسلامی است .
فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه دانشگاه مبداء همه تحولات است گفت: توسعه یک جامعه وابسته به دانشگاههای آن است واگر همه ما تلاش کنیم که دانشگاههای آباد وبا کیفیت داشته باشیم مطمئناً فقر ومحرومیت از چهره این شهرستان زدوده می شود وزودتر به توسعه دست خواهیم یافت.
در پایان این جلسه هر یک از افرادحاضر درجلسه با ارائه دیدگاههای خود پرداختند وبر تعامل هر چه بیشتر ادارات ونهادها با دانشگاه تأکید کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد