تاریخ درج خبر : 1391/10/19
کد خبر : ۸۹۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیر داوری فوتبال استان به خوزستان می رود

سایت استان: ناظر سرشناس فدراسیون فوتبال ایران و رئیس کمیته آموزش کمیته داوران استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیم استعفای خود به هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد به فوتبال خوزستان پیوست.

نوذر رودنیل گفت: ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد از همه چیز از جمله بی‌پولی در حال ضربه‌پذیری است و اکنون نیز حاشیه‌ها دست از جان آن برنمی‌دارند.

رئیس کمیته آموزش کمیته داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که با افتخار مدت 37 سال در ورزش استان خدمت کرده‌ام گفت: هر چه آبرو در ورزش کشور کسب کرده‌ام از کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص گچساران بوده است.

این کارشناس ارشد داوری فوتبال کشور تصریح کرد: هیچ گلایه‌ای از هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد ندارم چرا که آهی در بساط ندارند که بتوانند قدمی بردارند و اکنون فوتبال این استان بدون هیچ‌گونه اعتبار و بودجه‌ای با فقر و نداری دست و پنجه نرم می‌کند.

رودنیل تصریح کرد: اما حرف من این است حالا که وضعیت مالی به این شکل است باید همه دست در دست هم از این دوره سخت عبور کنیم تا بتوانیم فردایی روشن را برای ورزش استان رقم زنیم.

این پیشکسوت داوری فوتبال کشور عنوان کرد: دلیل استعفای من از کمیته آموزش کمیته داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به مسائل و موضوعات مالی برای خودم باز نمی‌گردد چرا که من با نان فوتبال و داوری زندگی نمی‌کنم بلکه این عشق فوتبال و داوری است که با آن زنده هستم و این موضوع را همه در فوتبال کشور می‌دانند.

رودنیل افزود: متأسفانه دخالت‌های بی‌جا و غیر کارشناسی است که داوری فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را هدف قرار داده و عده‌ای که هیچ‌گونه مسئولیتی ندارند ترکیب می‌چینند و نمره می‌دهند و خودشان نظارت می‌کنند و این‌گونه در امر داوری استان خلل ایجاد می‌کنند.

وی افزود: همه آن‌هایی که ما را به نوعی می‌شناسند به این نکته پی برده‌اند که عمل به قانون را فدای هیچ چیز نخواهم کرد و به همین دلیل به دوستان خودم در هیئت فوتبال استان گفتم که با این وضعیت نمی‌توان برای داوری استان خدمت کرد و استعفای خود را تقدیم کردم.

رودنیل تصریح کرد: با وجود این‌که مشکلات فوتبال استان را به خوبی درک می‌کنم و می‌دانم که اکنون اوضاع مالی بد چه مقدار بر پیکره فوتبال فشار وارد می‌کند، علی‌رغم این‌که دوست داشتم در کنار اعضای هیئت فوتبال غم‌خوار آن‌ها در این وضعیت بد باشم اما نمی‌توانم بیش از این بی‌قانونی را تحمل کنم و پس از 37 سال اکنون به جایی رسیده‌ام که احساس می‌کنم باید تجربه خود را در جایی دیگر به جز کهگیلویه و بویراحمد در اختیار جوانان بگذارم.

کارشناس ارشد داوری فوتبال کشور با بیان این‌که بر خلاف میل خودم فوتبال این استان را ترک می‌کنم، تصریح کرد: فعالیت‌های ورزشی خودم را در استان خوزستان پی‌گیری خواهم کرد و تا آن‌جا که توان دارم تجربه خود را در اختیار جوانان کشور در هر نقطه‌ای قرار خواهم داد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کاترفقه گفت:

    درطول 37سال داوری استان چه پیشرفتی کرد فقط وفقط گردو وعسل کارسازبود

  • ناشناس گفت:

    باسلام خدمت دوستاران وعاشقان فوتبال و داوری نه اونهایی که با اسم ورسمشون ریاست میکنن رودنیل رفت دل بعضی هاخوش به هدفتون رسیدین اما اقای ………… وجدانتون کجاست با رفاقت تیشه به ریشه رودنیل و داوری استان زدین ایا جذب و جمع کردن امثال ………. اینهمه مهم بود که استاد رودنیل بعداز سالیان سال از استان ما برود ایا این عادلانه هست که نماینده فدراسیون ما برا نظارت یک بازی استانی حکم نظارت اجباری دریافت کنه ؟حیف از این فوتبال

پربازديد