تاریخ درج خبر : 1391/10/20
کد خبر : ۸۹۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تناقص در آمار استخدامی های استان / تصویر

سایت استان: محمود آرام –  در هفته گذشته بحث استخدام های جدید در کشور، در رسانه ها و سایتهای خبری بازتابهای زیادی داشت.
موافقان این طرح می گویند دولت با طرح این مسئله به دنبال کاهش بیکاری و افزایش اشتغال نیروهای تحصیلکرده در ادارات دولتی می باشد و مخالفان نیز بحث انتخابات آینده ریاست جمهوری را پیش میکشند و این استخدام ها را در راستای فریب افکار عمومی برای جذب آرا مردم در انتخابات آتی می دانند.
به هر حال، آنچه مهم است بحث تعداد و چگونگی جذب افراد در طرح موسوم به مهر آفرین می باشد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در هفته گذشته با اشاره به ابلاغ این طرح گفت: سهمیه استان جهت جذب افراد 1146 نفر می باشد. اما با اسنادی که سایت تنسیم بر روی خروجی سایت خود قرار داده و با مهر هیئت دولت نیز می باشد، سهمیه استخدامی استان کهگیلویه و بویراحمد 1375 نفر ذکر شده که 228 نفر با آمار گفته شده توسط استاندار تفاوت دارد.
هر چند سیدحسین صابری در مصاحبه های خود گفته است که افراد فقط از طریق آزمون های استخدامی جذب خواهند شد اما سوالی که برای مردم بوجود می آید این است که آیا در این استخدام ها همه با یک دید نگریسته می شوند و یا عده ای بدون آزمون جذب ادارات مختلف خواهند شد.

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد آماده انتشار پاسخ  استانداری در این زمینه می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • گوسفند گفت:

    مگه میشه مگه میشه خدارا فراموش کردیر نمی بینید اسلامدار چقد بدش میاداز پارتی بازی نه اونها حتما به سفارش برادران وهم قطاران دیروز میخوان برن سرکار تازه همین باقیمانده هاش هم بالحاظ کردن سهمیه دیگر برادران دیگه چیزیش به عوام نمیرسه.اما تونگران نباش آخرش توهم تویه ….. کار گیرت میاد

  • ناشناس گفت:

    تو را قران از پارتی بازی خبری نباشه

  • دوست گفت:

    بقیش سی نور چشمیل و سفارش و سفارش شدگان است.

پربازديد