تاریخ درج خبر : 1392/06/30
کد خبر : ۸۹۶۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح طلبی بر پایه افکار جمعی ماندگار مانده است

سایت استان: محمود مومن نسب

هیجدهمین دوره انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیش است. گرچه پیرامون تعیین استاندار در مطبوعات و رسانه های مجازی بحث و گفتگو بسیار شده است و مطمئن هستیم انتخاب استاندار به هرشکل انجام خواهد شد. اما باید پذیرفت موفقیت اصلاح طلبان در این میسر مهم تنها با وحدت، همدلی، انسجام استانی و ملی بدست خواهد آمد و اصلاح طلبان اطمینان داشته باشند اگر در بین خود به نتیجه نرسند باعث مشکل بزرگی خواهد شد و رقبا از وضع موجود به نفع خویش استفاده خواهند کرد. اگر فراموش نکنیم که پیروزی در چند گام گذشته به واسطه مدیریت یکپارچه در بین اصلاح طلبان حاصل شد، نباید بشنویم که در جریان موسوم به اصلاحات هر شخص و گروهی ساز خود را کوک می کند!!! در صورتیکه شائبه اختلاف و بگو مگو ها به همین رویه ادامه ادامه یابد، امید به موفقیت و اجرایی شدن انتظارات را نداشته باشیم. متاسفانه به نظر میرسد امروز برخی رفتارها و عملکردها از دوستان فاقد مسیر مدیریت هماهنگ گذشته می باشد و همانطور که رقبا می گویند امروز تابلوی اصلاح طلبان متعدد گشته و هر کدام ساز خود را کوک می کنند و یکی خود را اصلاح طلب دانسته و دوست دیگرش را اصولگرا. باید فرآموش نکرده باشیم که جریان اصلاح طلبی بر پایه افکار جمعی با محوریت خوداری از پراکندگی ها ماندگار مانده است. چنانچه مجموع اصلاح طلبان استان مشتاقانه و صادقانه بخواهند در این برهه از زمان و انتخاب استاندار موفق شوند و این هدف را سالم به مقصد برسانند باید از مدیریت یکپارچه برخوردار باشند و اگر اینچنین نکنیم تمام زحمات گذشته به هدر خواهد رفت و خدمتی در سایه اختلاف هم به مردم نمی رسد و احتمالا رقیب در انتخابات مجلس آینده، نتیجه را خواهند برد. بنابراین بیایم دست در دست یکدیگر داده در زیر چتر وحدت و تحقق حماسه اقتصادی مورد نظر رهبری و رئیس جمهور حرکت نماییم و از شکافی که بعضی از دوستان آن را بجای حل نمودن، توجیه می کنند دست برداریم. باید توجه ویژه داشته باشیم که برخی ما را به تفکر خودزنی و بومی گریزی و دور زدن آن به بهانه ها و توجیهات مختلف متهم نکنند؟؟؟؟ چرا که؛ در مواقعی این بومی گریزی ها به شکل یک فرهنگ در آمد، نتیجه آن بعضا منجر به انتخاب مدیریت های ضعیف و مورد سوال میگردد. لذا انتظار است عموم اصلاح طلبان در کمک به انتخاب استاندار در این دوره و کمک به ادامه کار آن به نحوی عمل کنند که مدیریت اداره استان با درایت تجربه، تخصص، علم کافی و به روز همراه باشد و کوتاهی در هر یک از این مولفه ها به هر بهانه ای غیر قابل بخشش و باعث بی رقبتی و نارضایتی مردم خواهد شد. در پایان هرچند گزینه های متعدد طرح شده، همگی شایسته تصدی استاندار بودند و مخالفتی از ناحیه توده مردم استان و جود نداشت و ندارد، لازم است اکنون که دکتر سید موسی خادمی که خود فردی اصلاح طلب است و بر اساس فاکتور ها و فرآیندهای مقرر سیاسی، اجتماعی و علمی، مورد اقبال وزارت کشور، ریاست جمهوری و نمایندگان(دکتر تاجگردون و حاج زارعی) قرار گرفته، فرصت موجود بصورت ویژه مورد استقبال جانانه و صادقانه تمامی نخبگان، سرمایه های سیاسی، دانشگاهیان، تشکل های سیاسی، اصناف، بخش های خصوصی،مردم شهید پرور و سایر طبقات قرار گیرد و همه باهم خودی نشان داده و موضوع را حجت قرار داده و استان را از این سردرگمی بیرون بیاوریم.

* مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرياد وحدت گفت:

  سایت محترم استان استفاده کردم خوب بود کاش اصلاح طلبان توجه کنند وحدت مهمترین راه پیروزی است

 • كارشناس اجتماعي گفت:

  درود بر مومن نسب اصلاح طلب واقعی و سایت استان بعضی از حسادت بغض مرگ گرفته اند ضمن اینکه من به هیچ گونه آرزوی مرگ برای کسی نداریم

 • سعید 2 گفت:

  خاک بر سر اصلاحاتی که …………… در مورد آن صحبت کند.

 • احمد گفت:

  بایدآنهاییکه ابتداسازتفرقه راکوک کردندماهیت انهارابرای مردم روشن کنیم انهاییکه درانتخابات هراه آقای روحانی نبودند ولی حالامتاسفانه همه کاره روحانی شده اند ورای روحانی رابه نفع خودمصادره کردآیامی دانیدآراآقای روحانی مربوط به اصلاح طلبان می باشد وعدهای ازنمایندگان نه تنهاهمراه اونبودندبلکه علیه اوموضع گیری کردنددیگرنماینده به قول خودش اصلاح طلب استان هیچگاه موضع گیری رسمی نکرد کدام همدلی ،کدام همگرایی ،همدلی وهمگرایی که نماینده اصلا طلب واصول گراییکه هرچه بدوبیراه وافراطی گری راتابه حال نثاراصلاح طلبان کرده درواقع همدلی وهمگرایی باآنهاییکه هرچه بدبختی دراین هشت سال به مردم آوردندآیامی دانیدموقعیکه دولت اصلاحات دولت راتحویل احمدی نژاد دادنرخ تورم ۱۰٪ بود ولی حالا۴۰٪ حجم نقدینگی ۷۰۰٪ افزایش پیداکرده ،مطالبات معوق بانکها ۲۴۰۰٪ افزایش پیداکرده ،رشداقتصادی منفی شده ،رشد اشتغال منفی شده ،آیامیدانیدفساداقتصادی سربه فلک زده ،آیامیدانیدچه تنشهایی درروابط دیپلماتیک بادنیا به وجودآمده ،آیامیدانیدبه ادبیات کهن ایران ظلم ششد،این همه نابسامانی محصول دولت عدالت محورومهرورز احمدی نژاد است درواقع محصول همه اصول گرایان است حال سوال اینجاست این نمایندگان کجابودند که جیکشان درنمی آمد حالاحاضرنیستندکوچکترین مشورتی بامدافعان حقوق مردم نمایند.شما چه اسمی براین موضوعات می گذاریدآقای دکترخادمی یک چهره علمی وبومی استان می باشد کسی مخالف ایشان نمی باشد همه بایداوراحمایت نمایندولی بااین سازهاییک ازهمین حالابه صدادرآمده چه تضمینی وجود داردکه استان ازدست اصول گرایان ناکارآمد باوجود بزرگواری وامثالهم خارج شود.

 • ..... گفت:

  هردم ازاین باغ بری میرسد

 • كارشناسي اجتماعي گفت:

  ای دوست همیشه شاه کلید سخن را می گویی اما کو گوش شنوا

پربازديد