تاریخ درج خبر : 1391/10/20
کد خبر : ۸۹۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید بزرگواری از وزیر نفت

سایت استان: نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس گفت: عاقبت جریان انحرافی رستم قاسمی وزیر نفت را هم دور زد و موجبات برکناری حیدر بهمنی یکی از مخلص‌ترین نیروهای وزارت نفت را فراهم کرد.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری با بیان این‌که باور نمی‌کردم جریان انحرافی با وجود مدیریت قاسمی بر وزارت نفت بتواند خواسته‌های خود را حداقل در این حوزه عملیاتی کند، اظهار کرد: با شنیدن برکناری بهمنی از شرکت ملی حفاری یکه خوردم و بر خود لرزیدم که وزیر نفت چگونه این تصمیم را گرفته است.

وی گفت: بهمنی یادگار دوران حضرت امام است آن‌گاه که رهبر کبیر انقلاب از بدنه مخلص وزارت نفت سخن به میان می‌آوردند بی‌شک یکی از این مخلصین بسیجی مهندس بهمنی بود.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که در وزارت نفت عده‌ای که فرق میان نفت و آب را نمی‌دانند بر مسند امور قرار گرفته‌اند، گفت: از سوی دیگر با فشار یک جریان خاص بدنه نفت را از وجود فرزندان مخلص این مرز و بوم که استکبار جهانی را در این بخش به زانو درآورده، تهی می‌کنند.

بزرگواری با ابراز این سخن که وزیر نفت با شناختی که ما از او داریم نباید زیر بار این تغییر می‌رفت، تصریح کرد: متأسفانه جریان انحرافی در این موضوع وزیر نفت را دور زد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد