تاریخ درج خبر : 1391/10/20
کد خبر : ۸۹۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نظرات گزینش دستگاه ها در عزل و نصب مدیران مورد توجه قرار گیرد

سایت استاناستاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با گزینشگران استان به مناسبت هفته گزینش با بیان این که به همه دستگاه ها ابلاغ شود در تمامی عزل و نصب های مدیران ، به نظرات گزینش دستگاه توجه و ترتیب اثر داده شود، گفت: مسئولین همگی بر اثرگذاری و مطلوبیت گزینش در دستگاه و اثر آن در سالم سازی و بیمه دستگاه واقفند و به ویژه اثرگذاری امر گزینش در جامعه در مقطع مدیریتی ،‌مهم و محسوس است.

سید حسین صابری افزود: امانت داری و صداقت،‌حرکت در جهت عدالت و عدالت محوری ،‌جدیت ،‌پشتکارو نظم پذیری از اصول اولیه کار گزینشگران است.

وی با بیان اینکه گزینشگران قاضی نیستند اما امر خطیر قضاوت در مورد اشخاص را به عهده دارند گفت: امانت داری به خصوص در زمینه عیوب و نقاط ضعف اشخاص یکی از مهم ترین وظایف افراد گزینشگر است.

استاندار ضوابط گزینش افراد را به نسبت میزان مدیریت و تأثیرگذاری آنان در دستگاه و سطح جامعه ،‌حساس دانست و گفت: در امر گزینش صداقت افراد‌،‌نحوه برخورد آنان با بیت المال،‌امانت داری و عدالت محوری آن ها در نظر گرفته شود.

وی در پایان گفت: گردهمایی های سالانه علاوه بر دیدار و تبادل اطلاعات ،‌باید به خود ارزیابی ،‌تعیین نقاط قوت و تقویت آن و تعیین نقاط ضعف و ارایه راهکار جهت رفع آنها باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد