تاریخ درج خبر : 1392/06/30
کد خبر : ۸۹۷۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

غدیری: شهردار یاسوج دوست نداشت تیم به لیگ برتر صعود کند

سایت استان: غدیری گفت:خود شهردار یاسوج دوست نداشت تیم به لیگ برتر صعود کند چون ادعا میکرد ما توان مالی نداریم که در لیگ برتر تیم داشته باشیم.

جمشید غدیری سرمربی سابق شهرداری یاسوج افزود: با توجه به این که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هیچ گونه مدرکی دال بر محرومیت من نداشت اول محرومیت بنده را از یکسال به شش ماه و پس از اعتراض مجدد من که اگر مدرکی بر علیه من ندارید پس همان شش ماه محرومیت هم حق من نیست به اعتراض رسیدگی کردند و محرومیت من بخشیده شد.

210

غدیری گفت: خود شهردار یاسوج دوست نداشت تیم به لیگ برتر صعود کند چون ادعا میکرد ما توان مالی نداریم که در لیگ برتر تیم داشته باشیم.

غدیری ادامه داد:در حالیکه تیم من با اختلاف امتیاز فراوان در صدر جدول بود آقایان مرتب برای برکناری من با اکبر میثاقیان و عبدالله ویسی مذاکره میکردند و همین مسئله باعث بر هم خوردن تمرکز تیم می شد.

سرمربی سابق شهرداری یاسوج گفت: اگر آنها دنبال پیدا کردن یک سرمربی شایسته برای جانشینی من بودند چرا رفتند کمک من را سرمربی کردند اگر واقعا انها دنبال رفتن به لیگ برتر بودند یک مربی اسم و رسم تر من را باید میاوردند نه اینکه برای انحراف افکار عمومی بروند و یه شبه جانشین من را از روی نیمکت خودم انتخاب میکردند اینان میخواهند خود را تبرئه کنند و ناچار به هر چیزی چنگ میزنند تا برای تنویر افکار عمومی همه را خونین مالین کنند.

جمشید غدیری در ادامه گفت: مدیران شهرداری برای تبرئه خود میخواستند ذهن هواداران را به سمت و سوی دیگری سوق دهند و از من و چهار بازیکن دیگر شهرداری به کمیته انضباطی به جرم تبانی شکایت کردند و دیدید که همه تبرئه شدند و اینان هیچ مدرکی بر علیه ما نداشتند شهرداری از بازیکنی مثل میلاد جعفری شکایت کرد در صورتیکه همین بازیکن ۵ گل برای شهرداری زد و از تاثیر گذارترین بازیکنان ما بود و چون با طاهری مشکل داشت بر علیه او شکایت کردند.

211

جمشید غدیری در ادامه گفت و گو با خبرنما به مطلب بسیار عجیب اشاره کرد : مدیران شهرداری و شورای شهر بازیکنانی را برای شهرداری به ما معرفی میکردند که اصلا به درد ما نمیخوردند و چون از وابستگان و فامیل انها بودند در جواب اعتراض ما میگفتند شما به بازیکنان بومی ما کاری نداشته باشید ما هم کاری به بازیکنان غیر بومی نداریم در حالیکه من از همه بازیکنان غیربومی تست میگرفتم.

غدیری تاکید کرد : قباد نگین تاجی در همه مسائل تیم دخالت میکرد و من که میخواستم با ایشان جلسه داشته باشم بعد از ده بار تقاضا فقط یکبار موفق به دیدن خصوصی ایشان می شدم.

غدیری در ادامه گفت : تیم شهرداری یاسوج در فصل قبل بیشترین ضربه را از یکی از دست یارانم خورد او دوست نداشت ما یک مربی بومی را به تیم بیاوریم و چون از آشنایان شهردار بود شهردار از او حمایت میکرد و بازیکنان ذخیره را بر علیه من و تیمم تحریک میکرد و بازیکنان بر علیه من به سفارش او جبهه میگرفتند و حتی قبل از من با مربیانی مثل احمد رضایی جهان جمال سیرت اختلاف داشت و حتی کاری کرد که عباس چمنیان شبانه یاسوج را ترک کند او در ارنج تیم دخالت میکرد چرا که شهردار از او خواسته بود و او هم به نگین تاجی اطلاعات غلط میداد.

غدیری اظهار داشت: من صادقانه کار کردم از فضیل اشتیانی مهدی معصومی یحیی معصومی پرویز موسوی و کرامت موسوی بپرسید من چقدر برای شهرداری زحمت کشیدم خود من زمین چمن را آب میدادم برای تیم از جیبم خرج میکردم و حتی برای تیم امید خودم از یک فروشگاه لباس خریدم و الان هم همان فروشگاه از من شکایت کرده است من چکار باید کنم.

غدیری اعلام کرد : من فقط به صورت صوری سرمربی بودم ده نفر در ارنج و تصمیمات این تیم دخالت داشتند.

غدیری در ادامه حملات خود زرینچه را نیز بی نصیب نگذاشت و گفت : جواد زرینچه با تیم شهردارییاسوج قرار و مدار میگذارد و تیم را بر اساس سیلقه خود میبندد و در ادامه راه تیم را به حال خود رها میکند و حاضر نمیشود با تیم کار کند این که میگویند زرین چه مربی اخلاق است یک حرف بی اساس است چرا که زرین چه ۳۰ میلیون پول گرفته و با احساسات هزاران هوادار این تیم بازی میکند.

وی در پایان به خبرنما گفت : این تیم که در ایران به واسطه حضور مقتدرانه به غول کش معروف بود چرا باید با سهل انگاری اقایان از دور رقابتها کنار برود؟ تیمی که با حذف تراکتور سازی تبریز،ذوب اهن اصفهان ،مس کرمان و فولاد خوزستان نام یاسوج را در ایران سر زبانها انداخت،چرا این تیم را در جام حذفی حذف کردند؟

غدیری از زحمات پرویز موسوی کرامت موسوی و علی اکبر نگین تاجی و بازیکنان تیم که در زمان حضور وی در یاسوج یار و یاور تیم بودند تشکر کرد.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد