تاریخ درج خبر : 1391/10/21
کد خبر : ۹۰۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگاه عکاسی مستند اجتماعی قشم در حال برگزاری است

سایت استان: کارگاه آموزش عکاسی ویژه عکاسان روابط عمومی‌های مناطق آزاد کشور و عکاسان بومی جزیره قشم و استان هرمزگان را در روزهای ۲۰ و ۲۱ دی با حضور حسن غفاری عکاس ، مدرس و مردم شناس هم استانی در منطقه آزاد قشم  برگزار شده است.


محسنی سرپرست روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد درباره هدف از برگزاری این کارگاه و اقدام‌های انجام شده در در حضور عکاسی گفت «این کارگاه با هدف ارتقاء سطح دانش فنی عکاسان روابط عمومی‌ها در مناطق آزاد کشور برگزار می شود. در این راستا عزم روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور بر این است تا جایگاه عکس و عکاسی ابتدا در روابط عمومی‌های مناطق ارتقا یافته و زمانی فرا رسد که یک سازمان بر اهمیت حضور عکاسان مجرب در منطقه تاکید داشته باشند. این مدیریت در گام اول با برنامه ریزی و برگزاری تور عکاسی در مناطق آزاد و حضور عکاسان مطرح کشور در بخش‌های مختلف توانست نیاز روابط عمومی‌ها را به یک مجموعه کامل و جامع از عکس منطقه متبوع برطرف سازد. همچنین با برگزاری تورهای عکاسی با حضور عکاسان حرفه‌ای، برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای عکاسان فعال در مناطق و در ادامه آن برپایی نمایشگاهی از آثار عکاسان حرفه‌ای و آماتور از سایر برنامه‌های در نظر گرفته شده در روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور است. با برگزاری کارگاه آموزش عکاسی ویژه عکاسان روابط عمومی‌های مناطق آزاد که از قشم آغاز شده و در دیگر مناطق نیز برگزار خواهد شد توان فنی و حرفه‌ای این عکاسان مورد سنجش قرار گرفته و کمبود‌ها و نیاز‌ها در این بخش مرتفع خواهد شد.»

جلسات و گردهمایی عکاسی سه شنبه ۱۹ دى ۱۳۹۱ و چهارشنبه بیستم دی از ساعت ۹ تا ۱۲ نشست پیرامون عکاسی مستند و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۶ نمایش و بررسی عکس، عکاسان حاضر در کارگاه برگزار شد. صبح پنجشنبه بیستم و یکم دی از ساعت ۶ تا ۱۵ کارگاه عملی، آموزشی عکاسی محیطی با گرایش مستند اجتماعی در یکی از روستا‌ها و شهر قشم برنامه ریزی شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد