تاریخ درج خبر : 1391/10/21
کد خبر : ۹۰۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور بزرگواری در انتقال خون استان

سایت استان  به دعوت دکتر حسن زاده حجه الاسلام و المسلمین بزرگواری نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی از اداره کل انتقال خون استان دیدن کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل انتقال خون، در حاشیه این دیدار دکتر حسن زاده سرپرست اداره کل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشریح جزئیات فعالیت‌های بخش‌های مختلف پایگاه انتقال خون به بیان مسائل و مشکلات این اداره کل و بخصوص پایگاه دهدشت پرداختند و خواستار پیگیری های نماینده محترم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای کمبود ها و نیاز های این پایگاه شدند .

سرپرست انتقال خون استان با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه دارای پتانسیل بالایی در امر اهدای خون می باشد افزودند این مرکز به علت نبود فضای فیزیکی مناسب ، کمبود نیرو تاکنون نتوانسته است از این ظرفیت و پتانسیل استفاده بهینه و مطلوبی نمایید .

آقای بزرگواری ضمن بازدید از بخش‌ها، روند اهدای خون را در این پایگاه بسیار مطلوب ارزیابی و از کلیه کارکنان و دست اندرکاران سازمان انتقال خون قدردانی کرد.

وی با تشکر و قدردانی از اهداکنندگان خون که با خون خود به نجات جان هم نوع و سلامتی جامعه کمک شایانی می کنند به اهمیت اهدای خون اشاره داشتند و افزودند: هم استانی های ما همواره در تمامی میادین ایثار و از خودگذشتگی حاضر بوده اند و اکنون نیز در بحث ” ایثار در سلامت ” نیز پیش قدم می باشند وی ضمن آرزوی موفقیت برای ایران اسلامی در تمامی عرصه ها برای توسعه پایگاه انتقال خون دهدشت قول مساعدت و پیگری مستمر در جهت احداث ساختمان جدید برای این مرکز و مرتفع نمودن مشکلات و نیازهای موجود دادند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد