تاریخ درج خبر : 1392/06/31
کد خبر : ۹۰۶۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نگذارید خیلی از مسایل را بر ملا کنم/ شورای شهر تیم شهرداری را به حال خود رها کرده است

سایت استان: در پی اظهارات جمشید غدیری اظهارات بر علیه شهردار سابق یاسوج و سرتیپ طاهری، قباد نگین تاجی شهردار سابق یاسوج گفت: آقای غدیری بیشتر از انکه بخواهد در رابطه با عملکرد خود توضیح دهد سعی بر فرافکنی و توجیه بر عملکرد نامطلوب خود در زمان سکانداری تیم فوتبال شهرداری یاسوج میکند.

شهردار سابق یاسوج گفت: جمشید غدیری در ۴ بازی آخر خود در تیم شهرداری یاسوج فقط یک امتیاز کسب کرد و اینکه میگوید تیم من در اوج بود و همان زمان مدیران شهرداری در پی جانشین برای من بودند کذب محض است.

25525

ما بعد از باخت دوم خارج از خانه مقابل سایپای شمال و با توجه به سابقه ای که از دو سال پیش از ایشان داشتیم در تکاپو بودیم که یک مربی اسم و رسم داری برای شهرداری پیدا کنیم که با اکبر میثاقیان مجید جلالی و عبدالله ویسی مذاکره کردیم که یکی دو تن از این مربیان رقم ۴۰۰ میلیونی پیشنهاد دادند و چون پرداخت این مبلغ از عهده ما خارج بود با مربیان ذکر شده به توافق نرسیدیم.
نگین تاجی در ادامه گفت:اینکه اقای غدیری میگوید ما به ایشان برای بازیکنان بومی سفارش میکردیم کاملا درست است چرا که بنده هنوز عقیده دارم باید به بازیکنان بومی میدان داد تا به مرز شکوفایی برسند و در اینصورت ما میتوانیم با استفاده از این حربه تیم خود را از بازیکنان همین استان تشکیل دهیم و متحمل هزینه های گزاف نشویم.
وی گفت: اقای غدیری معمولا با بازیکنانی قرارداد می بست که مشکل دار بودندو نمونه های خیلی فراوانی در این زمینه وجود داشت و همین الان هم اعلام میکنم بنده راضی به قرارداد با حسین حجازی نبودم.
شهردار سابق یاسوج ادامه داد: اینکه اقای غدیری میگوید من در تصمیمات سرمربی و چیدن ترکیب تیم دخالت میکردم کذب محض است و یک نوع تشویش اذهان عمومی است ایشان اگر راست میگوید یک مثال بیاورد تازه در صورت صحیح بودن این امر آقای غدیری تو چه سرمربی هستی که اجازه میدهی دیگران در کار تو دخالت نمایند چرا همان زمان یا پس از برکناری این موضوع را اعلام نکردی که حالا میخواهی از اب گل الود ماهی بگیری.
نگین تاجی اظهارات غدیری مبنی بر اینکه گفته سرتیپ طاهری پسر عمه بنده است را کذب دانست و گفت: صحت این ادعا را مردم با یک تحقیق میتوانند ثابت کنند و سرتیپ طاهری هیچ گونه نسبت فامیلی با بنده ندارد و ایشان فقط برای تیم دل میسوزاند و اجازه نمی داد باند بازی در تیم شکل بگیرد.

قباد نگین تاجی تاکید کرد: بهتر است بیشتر از این در رابطه با این آقا صحبت نکنم و اگر بخواهم مسایلی را بازگو میکنم که جمشید غدیری نتواند سربلند کند.
ایشان در پایان اظهار داشت: بیشتر صحبت من در رابطه با اعضای جدید محترم شورای شهراست و از اینکه میبینم این تیم به حال خود رها شده و اقایان خیلی به فکر سر و سامان دادن به تیم نیستند دلم میسوزد.
خیلی از اعضای جدید شورای شهر اطلاعات دقیقی از فوتبال ندارند و به فکر دل هواداران این تیم نیستند ما این تیم را با چنگ و دندان به اینجا رساندیم تا توانست در میان تیم های قدرتمند کشور حرفی برای گفتن داشته باشد اقایان چرا اجازه دادند این تیم از جام حذفی کنار گذاشته شود ؟چرا یک نماینده به تهران نفرستادند خیلی از این دوستان از فوتبال چیزی بلد نیستند و این تیم اینطور که شنیدم تیم حال و روز خوبی ندارد حتی چند بازیکن تیم در حال حاضر بر سر تمرینات حاضر نمیشوند و حتی مسئولان از برآوردن احتیاجات اولیه تیم دریغ میکنند بهتر است این عزیزان به فکر مردمی باشند که آنها را انتخاب کردند و به انها رای دادند همین مردم و جوانان چشم انتظارکمک های شما به تیم هستند.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مشهری گفت:

    قباد نگین تاجی تو که دلت به حال تیم می سوخت چرا تیم را با اوردن علی اکبر نگین تاجی و نیکنام نابود کردی حتما این دو نفر هم هیچ نسبتی با تو ندارند ..راستی قرار داد پوریا موسوی خواهرزاده خانمت با تیم چقدر بود تیم فوتبال که هیچ شهر یاسوج را هم نابود کردی و اگر اعضای شورای شهر اطلاعات فوتبالی ندارند پس تو داری

  • همشهری گفت:

    جناب اقای نگین تاجی شما که دنبال بازیکن بومی بودید چرا فقط از 4 تا 5 بازیکن بومی 2 تاشون به نام های کریمی و رحیم رحیمی که از بازیکنان متعصب و قدیمی بودند را کنار گذاشتید. در ثانی تیم در زمان خود شما و در زمان کاری شورای قبلی به حال خودش رها شده بود و اقای زرینچه در زمان شما قهر کرده و رفت. حالا اتفاقا شورای جدید در حال سامان دادن به این تیم هستند شما اگر مدیر بودید نمی گذاشتید به خاطر یک امتیاز از صعود به لیگ برتر بازماند

پربازديد