تاریخ درج خبر : 1391/04/06
کد خبر : ۹۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نارضایتی فرماندار کهگیلویه از کیفیت نان در این شهرستان

فرماندار کهگیلویه از وضعیت کیفیت نان و کار نانوایی‌های این شهرستان ابراز نارضایتی کرد.
ناصر رضایی به فارس گفت : مشکلات زیادی در سطح شهرستان وجود دارد که تعامل ادارات با هم و با مردم بیش‌تر این مشکلات را برطرف می‌کند.

وی به گرانی که امروزه بحث رایج در شهرستان کهگیلویه است اشاره و بیان کرد: ما با گرانی نمی‌توانیم مقابله کنیم چرا که گرانی بخشی ملی و بخشی بین‌المللی دارد، بنابراین ما می توانیم با گرانفروشی برخورد کنیم.

فرماندار کهگیلویه افزود: همکاری مردم در این میان ضعیف است و ما در رفع این مشکل چاره‌اندیشی کرده و افرادی را از مردم به صورت بازرس افتخاری در میان بازار قرار می‌دهیم تا بازار و گرانفروشی کنترل شود.

این مسئول، توزیع مواد مخدر را از دیگر مشکلات این شهرستان دانست و اضافه کرد: 52 نفر از عاملان مواد مخدر در شهرستان را طی چند ماه اخیر دستگیر کرده و کمپ‌هایی نیز مستقر کردیم که 300 نفر پاک شده از مواد در ماه‌های اخیر داشته‌ایم و در سال 91 هیچ مورد مرگی بر اثر مواد مخدر در سطح شهرستان ما گزارش نشده است.

رضایی در ارتباط با وضعیت نامطلوب نانوایی‌ها اذعان داشت: حدود هفت ماه است که مسئولیت نانوایی‌ها و نظارت بر آن‌ها از فرمانداری گرفته شده و به اداره صنعت و معدن واگذار شده که دو اکیپ ترکیبی از صنعت و معدن و اصناف قرار داده‌ایم تا کیفیت نان در نانوایی‌ها را پی‌گیری کنند.

وی با بیان اعتراض مردم به قبض‌های آب و برق خود گفت: مردم باید بدانند که استفاده از برق ظرفیتی دارد که اگر این ظرفیت بالا رفت تصاعد هندسی به جای تصاعد ریاضی به کار در نظر گرفته می‌شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه ادامه داد: این شهرستان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که مهم‌ترین آن نیروی انسانی کارآمد و توسعه یافته است.

رضایی تأکید کرد: با تکیه بر چنین توان و قابلیتی می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد و ما نیز به عنوان خادمان مردم منتظر هرگونه پیشنهادی برای بهبودی وضعیت در عرصه‌های مختلف هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد