تاریخ درج خبر : 1391/04/06
کد خبر : ۹۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

از جوانان برتر استان تجلیل می شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در زمینه غنی سازی طرح اوقات فراغت جوانان بین دستگاههای اجرایی استان هماهنگی ، برنامه ریزی و تعامل وجود داشته باشد.

به گزارش سایت استان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان حجت الاسلام سید جواد خاضع دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان از بازدید کارشناسان اداره کل از پایگاههای طرح اوقات فراغت و برگزاری مراسم تجلیل از برترین های طرح اوقات فراغت دستگاههای اجرایی استان خبر داد.

وی بر معرفی رابط طرح اوقات فراغت دستگاهها تاکید و اظهار کرد: ارایه برنامه تدوین شده توسط دستگاهها لازم است .

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مراسم تجلیل از جوانان برتر استان در یازدهم تیرماه برگزار می شود و دستگاههای اجرایی استان جوانان برتر دستگاههای خود را معرفی کنند.

همچنین معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: جوانان سرمایه مملکت ،امید رهبر و آینده ایران اسلامی است .

مرتضی رهنما برنامه ریزی برای جوانان را ضروری و لازم دانست و افزود: اولویت دستگاههای اجرایی توجه به خانواده معظم شهداست. برای ارتقاء و گسترش فرهنگ دینی باید مساجد در دانشگاهها فعال شوند .

گفتنی است که تجلیل از جوانان برتر ، فراهم نمودن کلیه امکانات دستگاههای اجرایی در جهت برگزاری طرح اوقات فراغت جوانان ، برگزاری نمایشگاه طرح اوقات فراغت و معرفی جوانان برتر دستگاههای اجرایی از مهمترین مصوبات این نشست بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد