تاریخ درج خبر : 1391/10/23
کد خبر : ۹۰۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

جذب نیرو در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران

سایت استان: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران گفت: بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برای راه‌اندازی مرکز سلامت کار در این شرکت به تعدادی نیرو از فارغ التحصیلان روانشناسی نیاز دارد.

ابوالفضل کرمی در جمع خبرنگاران در این شهرستان اظهار کرد: بیکاری یکی از معضلات اساسی گچساران بوده و باید برای رفع آن چاره‌اندیشی و برنامه‌ریزی اساسی کرد.

وی افزود: گچساران با وجود برخوردار بودن از منابع عظیم نفت و گاز با بالاترین آمار بیکاری رو به رو بوده و این از مشکلات مهم جوانان این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه گچساران 17 هزار و باشت یک هزار و 500 بیکار دارد، گفت: این آمار تا پایان آذرماه امسال بوده و این افراد دارای کارت بیکاری هستند.

اولویت جذب نیرو با افراد بومی گچساران و باشت است

کرمی از جذب نیرو و دعوت به همکاری تعدادی از فارغ‌التحصیلان روانشناسی در صنعت نفت گچساران خبر داد و گفت: بهداشت و در‌مان صنعت نفت گچساران در نظر دارد به منظور راه‌اندازی مرکز روان‌شناختی (سلامت کار) از میان داوطلبان واجد شرایط مرد و زن افراد مورد نیاز این مرکز را جذب کند.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گچساران تصریح کرد: افراد مورد نظر از رشته‌های کارشناسی ارشد بالینی دو نفر، گفتار درمان یک نفر، ارشد مشاوره یک نفر، روان‌سنج کاردان یک نفر، مددکار یک نفر و روان پرستار یک نفر انتخاب می‌شوند.

کرمی اولویت در جذب نیرو را با نیروهای بومی گچساران و باشت عنوان کرد و یادآور شد: دعوت به کار از افراد پذیرفته شده پس از قبولی در مصاحبه حضوری صورت می‌گیرد.

وی تأکید کرد: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به واحد مددکار اجتماعی و واحد روابط عمومی بیمارستان صنعت نفت گچساران مراجعه کنند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    از کارشناسان رشته میکروبیولوژی که مسلط بر ازمایشگاه تشخیص طبی واب ومحیط زیست ومیکروب شناسی اب ومواد غذایی وبیماریها…. در ازمئنهای بهداشت شرکت نفت دعوت بعمل بیاورید.متشکرم

پربازديد