تاریخ درج خبر : 1391/10/23
کد خبر : ۹۰۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

با هزینه صحیح در ورزش می توان به اهداف موردنظر رسید

سایت استان: مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ‌گونه ریخت و پاش اضافی و غیر معمول در اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نداریم و به همین دلیل بر میزان بدهی‌های گذشته اضافه نشده است.

حجت‌الاسلام سید جواد خاضع اظهار کرد: ورزش همان‌گونه که امام راحل و مقام معظم رهبری به آن توجه خاص داشته‌اند بهترین وسیله برای سالم نگه داشتن اجتماع از کجی‌ها و ناپاکی‌ها به حساب می‌آید.

این مسئول با اشاره فرمایش مقام معظم رهبری که خرج کردن برای ورزش را هزینه ندانسته بلکه سرمایه‌گذاری تلقی کرده‌اند، ابراز داشت: اگر اعتبارات به اندازه کافی باشد آن‌گاه با هزینه‌کرد صحیح می‌توان به اهداف مورد نظر در ورزش دست یافت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که اکنون از نظر اعتبارات به دلایل مختلف وضعیت همانند گذشته نیست و همه باید در راستای استفاده بهینه از امکانات موجود قدم برداریم، گفت: به همین منظور و برای عملیاتی کردن فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی ریخت و پاش اضافی در ورزش این استان نداریم و بر همین اساس در مدت هشت ماه گذشته که سکان ورزش استان را در دست گرفته‌ایم مبلغی بر بدهی‌های گذشته اضافه نشده است.

وی به بدهکاری‌های این مجموعه که از گذشته بر جای مانده اشاره کرد و گفت: در بخش ورزش 2.5 میلیارد تومان و در حوزه‌های عمرانی و عوارض‌ها نیز بیش از سه میلیارد تومان بدهی از گذشته وجود داشته که سر جمع می‌توان گفت: اکنون بدهی 5.5 میلیارد تومانی داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد جمع بودجه سال قبل این نهاد را یک میلیارد و 400 میلیون تومان ذکر کرد و گفت: اگر نیمی از اعتبارات سال گذشته را امسال در اختیار داشتیم تحولی جدی در ورزش استان حاصل می‌کردیم.

وی به برخی از دستاوردهای ورزش این استان در طول هشت ماه گذشته از مدتی که این مسئولیت را قبول کرده اشاره کرد و گفت: در این مدت 32 نفر از ورزشکاران استان ما به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند و تعداد اعزام‌های ما به مسابقات کشوری و بین‌المللی 129 مورد بوده است.

مسئول ارشد ورزش در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در همین راستا موفق به کسب 195 عنوان قهرمانی و مدال در سطح کشوری و بین‌المللی شدیم که 123 مورد آن مربوط به آقایان و 72 مورد مربوط به بانوان است.

وی افزود: با این همه می‌بینیم که ورزش استان با همه بدهی‌های بر جای مانده که رقمی درشت به نظر می‌رسد در خواب نیست و ما هرگز تسلیم سختی‌ها و کمبودها نشده‌ایم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد