تاریخ درج خبر : 1391/10/23
کد خبر : ۹۱۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

امنیت سرمایه‌گذاری در استان تامین شود

سایت استان: نماینده کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس با اشاره اهمیت حضور سرمایه‌گذاران در این استان گفت: مسئولان به فکر حمایت جدی از امنیت سرمایه‌گذاری در این استان باشند.

سید علی‌محمد بزرگواری اظهار داشت: با توجه به این‌که معضل بیکاری یکی از تنگناهای اصلی کشور و به خصوص استان کهگیلویه و بویراحمد بوده لازم است که نسبت به رفع این مشکل چاره‌اندیشی شود.

نماینده کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای رفع معضل بیکاری در استان کمتر توسعه یافته کهگیلویه و بویراحمد حضور سرمایه‌گذاران و احداث کارخانجات بزرگ است.

بزرگواری تصریح کرد: در صورت حضور سرمایه‌گذاران و حمایت از آن‌ها می‌توان کمک شایان توجهی به پیشرفت و رفع معضل بیکاری به خصوص در بین قشر جوان و تحصیل کرده استان داشت.

این نماینده مجلس تأمین امنیت از سوی مردم و دستگاه‌های امنیتی را اصلی‌ترین عامل برای ترغیب سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های محروم دانست و ابراز داشت: اگر نتوانیم امنیت سرمایه‌گذاران را تأمین کنیم موجبات فرار سرمایه‌گذاران را به وجود می‌آوریم.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی احداث کارخانه بزرگ تولید آجر و سفال را گامی مهم در جهت ایجاد اشتغال و توسعه در شهرستان کهگیلویه عنوان کرد و بیان داشت: این کارخانه یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین کارخانجات تولید آجر و سفال در سطح خاورمیانه است و با بهره‌برداری کامل از آن بیش از 400 نفر اشتغال مستقیم و سه هزار اشتغال غیر مستقیم ایجاد خواهد کرد.

دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تقدیر از پشتوانه سرمایه‌گذار این طرح عنوان کرد: امیدواریم که مسئولان استانی و شهرستانی حمایت بیشتری از وی داشته باشند تا شاهد افتتاح هر چه سریع‌تر این طرح باشیم.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت 80 درصدی کارخانه تولید آجر و سفال دهدشت ابراز امیدواری کرد که در صورت حمایت جدی از این طرح در ماه‌های آینده خط اول این طرح افتتاح خواهد شد.

وی با بیان این‌که شهرستان کهگیلویه از ظرفیت‌هایی عظیمی در حوزه‌های مختلف برخوردار است، اذعان کرد: باید سعی کنیم این ظرفیت‌ها را به سرمایه‌گذاران معرفی کنیم و با ترغیب و البته حمایت از آن‌ها بتوانیم گام‌هایی برای توسعه این شهرستان برداریم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد