تاریخ درج خبر : 1391/10/23
کد خبر : ۹۱۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: اختلافی با نمایندگان استان ندارم

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خوشبختانه مسئولان این استان در قوای مختلف با پیروی از فرمایشات رهبری به دنبال ایجاد اختلاف و حاشیه‌سازی نیستند و من نیز تاکنون شواهدی از سهم‌خواهی در آن‌ها مشاهده نکرده‌ام.

سید حسین صابری اظهار کرد: برای خدمت به مردم هیچ‌گاه به شایعات توجه نکرده‌ام و از این پس نیز بدون اهمیت دادن به شایعات در این استان همانند گذشته خدمت‌گزار مردم هستم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که تاکنون از سوی نمایندگان این استان زیاده‌خواهی و سهم‌خواهی مشاهده نکرده‌ام، گفت: کاری به این موضوع ندارم که دیگران در این زمینه چه می‌گویند و چه می‌نویسند.

صابری عنوان کرد: نمایندگان و مسئولان اجرایی تنها یک وظیفه بر عهده دارند که آن خدمت به مردم و البته برای رضای پروردگار است و اگر مبنای کار همه ما مسئولان بر این قاعده باشد نه تنها در این استان بلکه در هیچ‌کجای کشور اختلافی نخواهد بود.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا آن ‌جا که ممکن بوده از مشورت سایرین به خصوص ائمه محترم جمعه استان و نمایندگان محترم مردم در مجلس استفاده کرده‌ام چرا که بدون مشورت و استفاده از خرد جمعی موفقیتی در کارها نخواهد بود.

صابری به فرمایشات 19 دی‌ماه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: معظم‌له پرهیز از هرگونه حاشیه را به خصوص در برهه کنونی به ما مسئولان تذکر دادند و اکنون بر حسب ولایتمداری هر کدام از ما باید سعی در به کار بستن این اندرزهای حکیمانه و مشفقانه داشته باشیم.

رئیس شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد حاشیه‌سازی و دمیدن در کوس اختلاف را بازی در زمین دشمن دانست و گفت: بصیرت مورد نظر رهبری برای چنین مواقعی است که بتوانیم به ترفند دشمن بهتر پی برده و با دست خود در دام دشمن گرفتار نشویم.

وی بار دیگر به همبستگی مسئولان این استان اشاره کرد و گفت: شما به عنوان رسانه به این شایعات توجه نکنید و مطمئن باشید همه از جمله نمایندگان مجلس تنها به خدمت می‌اندیشند و همبستگی در میان همه ما برای خدمت هر چه بیشتر به مردم استان وجود دارد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد