تاریخ درج خبر : 1391/10/24
کد خبر : ۹۱۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز عملیات اجرایی سیمان سپو تا پایان سال

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه سیمان سپو قریب به یک سال نیم تعطیل شده بود گفت: تا اواخر سال جاری عملیات اجرایی این کارخانه شروع خواهد شد.

حجت الاسلام سید’علی محمد بزرگواری’ با اشاره به جذب سرمایه گذاران در شهرستان افزود: سرمایه گذار سیمان سپو مشخص شدو ظرف دو ماه آینده عملیات اجرایی این کارخانه شروع خواهد شد.

وی با اشاره به رایزنی با سرمایه گذاران مختلف برای سرمایه گذاری اظهار داشت: با برنامه ریزیهای صورت گرفته در آینده نزدیک کارخانه های دیگری در سطح منطقه راه اندازی خواهند شد.

بزرگواری با بیان اینکه جذب سرمایه گذاران نیاز به حمایت همه جانبه از سوی مسوولان دارد تصریح کرد: یکی از برنامه های نمایندگان مجلس شورای اسلامی جذب سرمایه گذاران و توسعه مناطق محروم است و در این راستا تلاش های خوبی صورت گرفت.

وی با اشاره به ظرفیت های مختلف شهرستان کهگیلویه برای سرمایه گذاری های مختلف تاکید کرد: معرفی این ظرفیت ها نیاز به همت همه نهادها خواهد داشت.

کارخانه سیمان سپو با سرمایه گذاری افزون بر 350 میلیارد ریال و اعتبار ارزی 23 میلیون یورو در زمینی به مساحت 80 هکتار در دست ساخت است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد