تاریخ درج خبر : 1392/07/01
کد خبر : ۹۱۵۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری جشن عاطفه ها در 200 پایگاه و تمامی مدارس استان

سایت استان: مدیرکل کمیته امداد استان از برگزاری جشن عاطفه های امسال با شعار “مهر در انتظار مهر حماسی” در 200 پایگاه ثابت و سیار و تمامی مدارس استان خبر داد.
عبدالمجید فرهادی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و خیرمقدم به خبرنگاران، از اصحاب رسانه به خاطر اطلاع رسانی اخبار کمیته امداد بدون هیچ چشم داشتی تقدیر و تشکر کرد.

IMG_7160 [640x480]
وی به خدمات کمیته امداد اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین خدمات و برنامه های کمیته امداد در حمایت از نیازمندان ارائه خدمات فرهنگی به آنان است.
فرهادی بیان داشت: در حال حاضر 11 هزار و 710 دانش آموز و 4هزار و 103 دانشجو از خدمات فرهنگی مختلف این نهاد بهره مند هستند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد 7 مجتمع فرهنگی برای دانش آموزان تحت حمایت دارد که تعداد 422 دانش آموز در این مجتمع ها مشغول به تحصیل هستند، گفت: عملکرد این مجتمع ها بسیار مطلوب بوده و 6 مجتمع قبولی صد در صدی در خرداد ماه داشته اند.
فرهادی اظهار داشت: به غیر از آمار دانش آموزان تحت حمایت، دانش آموزان نیازمند دیگری نیز در استان داریم که باید نگاه ویژه ای به این دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت برای کمک به ادامه تحصیل آنان داشته باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان به برگزاری جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت: جشن عاطفه ها هرساله با شروع سال تحصیلی با مشارکت کمیته امداد، آموزش و پرورش، صدا و سیما و بسیج دانش آموزی برای یاری دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری تبلیغات جشن عاطفه ها از 6 مهرماه در مدارس آغاز می شود، بیان کرد: در روز چهارشنبه دهم مهرماه زنگ جشن عاطفه ها در مدارس استان نواخته می شود و در روزهای یازدهم و دوازدهم مهر در پایگاههای کمیته امداد در سطح شهر و میعادگاههای نمازجمعه ادامه می یابد.
فرهادی به درآمد جشن عاطفه ها در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 384 مدرسه و 168 پایگاه ثابت و سیار کار جمع آوری کمک های مردمی را در سطح استان برعهده داشتند.
وی تصریح کرد: در مجموع از این پایگاهها 23 میلیون و 800 هزار تومان از مدارس و 150 میلیون تومان از محل پایگاههای کمیته امداد جمع آوری شد.
فرهادی خاطرنشان کرد: مبالغ جمع آوری شده از مدارس به سرعت بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع شد و ارقام جمع آوری شده از پایگاههای کمیته امداد برای کمک به سایر دانش آموزان نیازمند هزینه شد.
مدیرکل کمیته امداد استان اظهار داشت: امید است در جشن عاطفه های سال جاری با همکاری و همراهی همگانی میزان مشارکت و کمک های مردمی افزایش یابد.
فرهادی بیان داشت: با تبلیغات و اطلاع رسانی درست مردم با عملکرد و برنامه ها و خدمات کمیته امداد آشنا شده و اعتماد آنان به این نهاد افزایش یافته و در راه کمک به نیازمندان پیش قدم می شوند.
وی در پایان با تقدیر و تشکر مجدد از اصحاب رسانه که در ترویج فرهنگ ایثار و انفاق و کمک به همنوعان، نقش مهمی دارند، خواستار همکاری همه جانبه اهل قلم و رسانه در این امر خیر شد و گفت: امید است اصحاب رسانه با تمام ظرفیت و توان خود، جشن عاطفه ها را پوشش داده و اطلاع رسانی نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد