تاریخ درج خبر : 1391/10/25
کد خبر : ۹۲۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

“ممدو” به دام پلیس افتاد

سایت استان: رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هوشیاری پلیس آگاهی این استان، شرور و زورگیر یاسوج که به ممدو شهرت داشت، دستگیر شد.

سرهنگ محمدحسن جعفری‌نژاد از دستگیری شروری به اتهام شرارت و زورگیری و فروش مواد مخدر که مدتی تحت تعقیب مراجع قضایی بود، خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این متهم با نام مستعار «ممدو» که مدت‌ها به دلیل شرارت، ضرب و جرح و ایجاد ناامنی و فروش مواد مخدر در منطقه‌ای از شهر یاسوج تحت تعقیب مراجع قضایی بود طی یک عملیات غافل‌گیر کننده پلیسی شناسایی و دستگیر شد.

وی گفت: ایراد ضرب و جرح با سلاح سرد، تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در محل، تخریب اموال عمومی، درگیری و شرارت در نقاط مختلف شهر، قدرت‌نمایی با چاقو، فروش مواد مخدر و اخلال در نظم عمومی و آسایش مردم از جمله سوابق این شرور معروف است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پس از هماهنگی مراجع قضایی متهم در مخفی‌گاه خود شناسایی و با مشاهده مأموران از محل متواری و پس از تعقیب و گریز در کوچه‌های شهر یاسوج دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پلیس در راستای ارتقای امنیت مردم و با کسانی که بخواهند با مزاحمت موجبات سلب آسایش آنان را بر هم زنند به شدت برخورد و از هیچ‌تلاشی دریغ نخواهد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد