تاریخ درج خبر : 1391/10/26
کد خبر : ۹۲۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد رئیس هیات فوتبال استان از نمایندگان مجلس

سایت استان: رئیس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد ، اغلب داوران کنونی این هیات در لیگ های مختلف فوتبال این استان را افرادی بیکار و دانشجو خواند.

” سید پرویز موسوی ”  گفت: اغلب داوران کهگیلویه و بویراحمد یا افرادی بیکار هستند و یا دانشجو که متاسفانه محل درآمدی هم ندارند.

وی با انتقاد از پرداخت نشدن مطالبات هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد ، اظهارداشت: داوران این هیات از سال 88 تاکنون مطالبات خود را دریافت نکرده اند و نگرانی های فراوانی در این زمینه دارند.

رئیس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد افزود: داوران فوتبال در این استان با درآمدهای شخصی خودشان هزینه می کنند و فحش هم می شنود اما برای رشد فوتبال و داوری از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنند.

موسوی از کتک کاری برخی داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد توسط برخی بازیکنان خبرداد و خاطرنشان کرد: ظلم است داوری که دو سال پیش از دست بازیکنی کتک خورده هنور حقوقش را دریافت نکرده باشد.

وی گفت: هم اکنون بدلیل بدهی ها و پرداخت نشدن مطالبات مان به جایی رسیده ایم که توان پرداخت بدهی تلفن هیات را نداریم.

رئیس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از همکاری نکردن نمایندگان مجلس شورای اسلامی با این هیات انتقاد و یادآورشد: ما از نمایندگان مجلس انتظار داریم از ورزشکاران فقط در زمان تبلیغاتی انتخاباتی یاد نکنند و اکنون که دچار مشکل هستیم پای کار بیایند و ما را یاری دهند.

موسوی افزود: این نمایندگان همان موقع که به ورزشگاه ها می آمدند اکنون هم بیایند و برای رفع مشکلات ورزشی ورزشکاران وقت بگذارند و پای درد دل ورزشکاران بنشینند.

وی در ادامه از مسوولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد هم خواست برای رفع مشکلات مالی هیات فوتبال این استان تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • معصومی یاسوج گفت:

  لطفا از طرف من و آقای نیرومند پیام ندید ما مخالیف این هیئت هستیم این همه سال از شهرداری و نفت و فدراسیون و تیمها و وووووو پول گرفتی حق زحمه داوران را میدادی نه بین خودتون تقصیم میکردید

 • محمود گفت:

  فوتبال رو این اقا تعطیل کرده هیچکس این اقا رو نمیخواد اما دست بردار نیست اگه منفعت نداره چرا ول نمیکنه

 • رضا گفت:

  آقای آرام سلام
  تهمت چیه من خودم ازنزدیک شاهداین قضایابودم اگه دوست داریدبرید قراردادهای شهرداری روبررسی کنید درضمن پسرش ازلحاظ فنی درحد دسته سوم شهرستان هم نیست اگه باورنداریدازاهالی فوتبال بپرسیدکارشکنی کردن که نیازبه سندومدرک نداره مسئوله گیربه همه چی میده

 • رضا گفت:

  درزمان ایشان فوتبال چه پیشرفتی کرده یاایشان باعث چه پیشرفتی شده اند لطفابگیدتاماهم بدانیم خداپدرومادرآقای مهندس بهرامی رابیامرزدکه پیشرفت فوتبال دراستان نتیجه دلسوزی وپشتکارایشان می باشدنه کس دیگه مابقی دنبال منافع شخی خودشان هستندپسرآقای …. روازتیم شهرداری اخراج کنیدتابه حرفهای من برسید تیمونابود میکنه

 • رضا گفت:

  آقای …….و……… شماهم منافعی ازایشان کسب کرده اید که مدافع ایشان شده ایدشک نکنیدحداقل من یکی می دانم پسرایشان که خونش ازبقیه جوانان مردم که رنگین ترنیست تواین چندسال بازور وقدرت ونفوذپدرش به تیم قالب میشدواسه چی مگه مابقی حق ندارنداگه توتیم نباشه هزارمشکل برای باشگاه درست میکنه نه زمین تمرین میده نه قراردادثبت میکنه خلاصه پدر تیم شهرداری رودرمیاره مربی بیچاره مجبوره یه جوری بااین مشکل کناربیادمن اینو با سند میگم شک نکنید خودش بسیار فوتبالیست خوبی بود من انکار نمی کنم همه تیمهارو تعطیل کرده شما میگید خدمت کرده من ایشان روازشمابیشترمیشناسم

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   آقای رضا سلام
   تهمت زدن کار ساده ای است. همه میتوانن تهمت بزنن. ثابت کن. اگر مایلی اسنادی که در اختیار داری را هم برای سایت بفرست تا منتشر بشه.

 • معصومی گفت:

  همه هیاتهای شهرستانها اقا ی میرزا پرویزموسوی را دوستش دارند

 • نیرومند گفت:

  سلام به همه ورزش دوستان خصوصا” فوتبالیها
  خداییش بهتر از آقای موسوی در ایران هم نداریم باور ندارید خوب فکر کنید ببینید در زمان ایشان فوتبال چه پیشرفتهایی کرده در سطوح مختلف نوجوانان و جوانان و بزرگسال از طرفی از اخلاق فوق العاده ای برخوردار است آدم دلش میخواد بخوردش از بس شیرینه و فوتبال را از هر کسی بهتر میفهمد و حرف زدن هم بلده ایشون سرشار از انرژی و معرفته کینه ای هم نیست مثله گله ،گل.
  آقا پرویز لوطی لوطیه و برای مردم استان نعمته لطفا خرابش نکنید اگر بچش را آورده تو تیم کاره خوبی کرده اشکالش کجاست اگر می رفت از چهار محال یا از اصفهان می اورد بهتر بود چرا ما اینقدر حسود و بد ذات شدیم که طاقت خوب بودن دیگران را نداریم و فقط دنباله تخریب دیگران ،حتی دوستان و خویشان خود هستیم والله این رفتارها و این حسادتها را کافران غربی هم ندارند بابا چرا این رفتارهای حذفی در سایر استانهای دیگه مثله آذربایجانها و خراسونیها تهرونیها اصفهانیها و … نیست تا حالا چه کاری میشد انجام داد که انجام نداده چه کسی بجز حاج افتخاری مثل استاد پرویز روی ورزش استان وقت گذاشته یاددتون هست به حاج افتخاری هم نساختید و پرونده سازی و جو سازی کردید و فراریش دادید اونهم کسی که تمام وزرای ورزش و استانها ارزویش را دارند حالا هم نوبت به پرویز رسیده بعدش هم نوبت شماست دست برداریم از این اخلاقهای کودکانه و مشمئز کننده اگر مردیم و دلمون به حال وضعیت فرهنگ و پیشرفت استان میسوزه هر کس به نوبه خودش وظیفه اش رو درست انجام بده بیایید در این روز فرخند میلاد رسول اکرم با خود عهد ببندیم که خوب شویم مثل یک مسلمان واقعی

 • رضا گفت:

  نه خیلی زحمت میکشه الان چندساله پسرشو باقرارداد بالا به شهرداری قالب میکنه دست مریزاد

 • hhvgf گفت:

  من فوتبال ری

 • به ياد تو q گفت:

  سید هرکس نگاهی به عکس بندازد خیال میکنه بازیگر فیلم های سینماییه اون از موهای سفیده شده واینک آفتابی واون هیکل که به کشتی گیران ووزنه برداران سنگین وزن می مونه آخه نمی دوند سید پرویز فوتبالیست مشهور استان وشهرستان یاسوج بوده ودر تیم های مختلف از چمله شـــاهین بوشهر و…. فوتبــــا لی زیبا به نمــــایش می گذاشت وحا لا همه کاره فوتبال استا نه سید کمی هم مواظب اضافه وزنت باش کمی هم دست از کارهای اداری بکش وتمرین کن چربیت نره بالا جدی میگم

پربازديد