تاریخ درج خبر : 1391/10/26
کد خبر : ۹۲۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

معجزه هم در دهدشت کارساز نیست

سایت استان: نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی تاکید کرد که با معجزه هم نمی توان پتروشیمی دهدشت و سیمان سپو کهگیلویه را راه اندازی نمود.

” حجت الاسلام و المسلمین سید علی محمد بزرگواری ”  گفت: یقین داریم که در دولت دکتر احمدی نژاد با معجزه هم نمی توان دو پروژه ملی و اشتغالزایی پتروشیمی دهدشت و سیمان سپو کهگیلویه را راه اندازی کرد.

وی از تلاش های خود برای انجام امور مرتبط با دو پروژه ملی عنوان شده خبرداد و اظهارداشت: تمام تلاش خود را برای راه اندازی دو پروژه پتروشیمی دهدشت و سیمان سپو کهگیلویه در چندساله اخیر بکار گرفته ام اما یقین دارم با معجزه هم نمی توان به دولت دکتر احمدی نژاد در زمینه راه اندازی این پروژه ها امیدوار بود.

عضو کمیسیون منابع طبیعی و کشاورزی مجلس نهم شورای اسلامی افزود: دو پروژه ملی پتروشیمی دهدشت و سیمان سپو کهگیلویه هردو اکنون تعطیل هستند و من دیگر امیدی به معجزه دولت دهم برای راه اندازی آنها ندارم.

بزرگواری پیشتر گفته بود اگر در دشت ” کلاچو ” محل پتروشیمی دهدشت ، کشت پیاز ، هندوانه و سایر صیفی جات صورت می گرفت سوددهی بیشتری نسبت به احداث این پروژه ملی داشت.

وی همچنین از سیمان سپو کهگیلویه سخن گفته بود و بیان داشت: بانک های عامل به سرمایه گذار تسهیلات نمی دهند.

از سویی سرمایه گذار سیمان سپو در نوشتاری از رنج ها و مشقات فراوان برای راه اندازی سیمان سپو خبرداد اما تاکید کرد تا آخرین لحظه از راه اندازی این پروژه دست برنخواهد داشت.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پيچابي گفت:

  با وجود نماینده ای مثل نماینده کهگیلویه باید معجزه هم کارساز نباشه هرکی (نماینده)میاد پروژه -سد خط لوله جاده و……افتتاح میکنه:
  نماینده ما میره یا قوطی های کبریت که موسوی درسوق جمع کرده سرکشی میکنه یا مراسم وعیادات فلانی ویا فلان تالارکه هیچ نفعی برا شهر نداره افتتاح میکنه .

 • ر.آبرزگه گفت:

  آقای بزرگواری خسته نباشی کل فعالیت شمادرمجلس افتتاح چند…عمومی وآبخوری بین راهی ومسجدبودالبته برای اقوام نزدیک شتغال زایی هم فرمودید.پتروشیمی دهدشت وسیمان سپو راهم من هم شما وهم مردم میدانیم سید محمد موحد واسه کهگیلویه به ارمغان آورد حالا حرف شما حساب نیست یاشما در تهران بلدنیستین حرف حساب بزنید نمیدانم البنه ما هم میدانیم که شما توانایی این کار راندارید.این کار یعنی به پایان رساندن این پروژه ها فقط کار موحد است وبس.پس الکی باناامیدی ازپروژه هایی که مال خودتون نیست حرف نرنید.

 • دوست عزیز پروژه های عمرانی 16 سال قبل از بزرگواری را با دوران بزرگواری مقایسه کن
  اصلا قابل مقایسه نیست
  البته دولت احمدی نژاد بیش از پیش به پروژه های عمرانی اهمیت داد

 • علي محمد گفت:

  جون من بزرگواری بگوید برای این دو پرو‍ژه چکار کرده . قبل از نمایندگی ایشون این پروژه ها همینطور بوده و در طول نمایندگی ایشون هیچ تغییری نکرده

پربازديد