تاریخ درج خبر : 1391/10/26
کد خبر : ۹۲۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آموزش اسکی برای مردان و زنان باید جداگانه باشد

سایت استان: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد پلیس با هرگونه رفتار خلاف شئونات اسلامی در پیست اسکی دنا خبر داد و گفت: مربی غیر همجنس حق آموزش اسکی در پیست یاسوج ندارد.

سرهنگ عبدالعلی عبدی‌پور اظهار کرد: در اطلاعیه‌ای هشدارهای انتظامی در خصوص استفاده شهروندان از پیست اسکی یاسوج صادر شده و بر آموزش اسکی برای مردان و زنان با استفاده از مربی همجنس تأکید شده است.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: با توجه به شروع فصل سرما و بارش نزولات آسمانی و فعال شدن پیست اسکی دنا در شهرستان بویراحمد و همین‌طور به منظور بهره‌مندی هر چه بهتر و صحیح این موهبت الهی و طبیعی لازم است برای جلوگیری از هرگونه نابهنجاری و عمل مغایر با عرف و عفت عمومی تدابیر و پیش‌بینی لازم اتخاذ تا موجبات نارضایتی شهروندان با توجه به بافت فرهنگی استان فراهم نشود.

این مسئول ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای مصون ماندن شهروندان از هرگونه آسیب‌های اجتماعی لزوم دقت و توجه به هشدارهای پلیسی را لازم دانست.

عبدی‌پور افزود: آموزش اسکی برای مردان و زنان باید با استفاده از مربیان هم‌جنس و به صورت جداگانه برگزار شود.

وی بیان داشت: پلیس نیز اطلاع‌رسانی و آگاهی‌های لازم را برای جلوگیری از هرگونه مشکلی انجام خواهد داد و در محل پیست به صورت تبلیغاتی هشدار‌های لازم داده خواهد شد.

این مسئول برقراری نظم و امنیت در استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز این سخن که ورزشکاران ملزم به استفاده از پوشش‌های مناسب هستند، عنوان کرد: از پخش هرگونه موسیقی غیرمجاز در پیست اسکی جلوگیری خواهد شد.

عبدی‌پور ادامه داد: متصدیان تورها و مسئولان پیست اسکی و اماکن پذیرایی در پیست به منظور تعامل با نیروی انتظامی باید همکاری لازم را با پلیس برای اجرای قانون داشته باشند.

وی استفاده از لباس و پوشش مناسب و خودداری از تردد با لباس اسکی در سطح شهر توسط بانوان را خواستار شد و گفت: همه این هشدارها برای مصون ماندن افراد جامعه از خطرات احتمالی است که آن‌ها را تهدید می‌کند.

این مسئول ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که پلیس یاور مردم در همه بحران‌ها و مواجهه با معضلات است، گفت: اگر پیشگیری در این خصوص صورت گیرد به حتم هزینه کمتری را برای مردم و پلیس در بر خواهد داشت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد