تاریخ درج خبر : 1391/10/26
کد خبر : ۹۲۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال دانشجویان پیام نور استان از جشنواره قرآن و عترت

سایت استان: رضا یوسف وند رییس پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: استقبال دانشجویان پیام نور کهگیلویه و بویراحمد از مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه های پیام نور سراسر کشور نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش یافت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی پیام نور، رضا یوسف وند رییس پیام نور استان از افزایش 100 درصدی دانشجویان متقاضی شرکت در مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه های پیام نور در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

وی گفت: کار فرهنگی مناسب در دانشگاه ها موجب افزایش گرایش دانشجویان به مسائل معنوی می شود. یوسف وند در ادامه از طرح ارزشمند حفظ جزء 30 قرآن به عنوان 2 واحد درس عمومی و بدون شهریه برای دانشجویان علاقمند که در جهت اسلامی شدن دانشگاه ها از ابتدای ترم جاری آغاز و با استقبال دانشجویان همراه بود، به عنوان عامل موثر در افزایش تعداد شرکت کنندگان یاد کرد و افزود: با توجه به همزمانی ثبت نام دانشجویان با ایام امتحانات، کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در سطح استان موظف به استقرار میز ثبت نام در محوطه سالن امتحانات و اطلاع رسانی به دانشجویان در خصوص این مسابقات شدند.

یوسف وند ادامه داد: در اوایل ماه گذشته یک دوره مسابقات قرآن، احکام و نهج البلاغه از سوی امور فرهنگی پیام نور استان در مراکز و واحدهای این دانشگاه به صورت همزمان برگزار شد که موجب تشویق دانشجویان علاقمند به مباحث گوناگون قرآن و عترت جهت نام نویسی در هفدهمین دوره مسابقات سراسری قران و عترت شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد