تاریخ درج خبر : 1392/07/02
کد خبر : ۹۲۵۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

همه برای توسعه استان، دست استاندار بومی را بگیریم

سایت استان: دبیر حزب کارگزاران سازندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر برای دومین بار تجربه مدیریت بومی در استان ما شکست بخورد دیگر هیچ‌گاه چنین تجربه مدیریتی کمر راست نخواهد کرد.

غلامرضا پناه با تبریک انتخاب موسی خادمی به عنوان استاندار جدید این استان و قدردانی از تلاش‌هایی که همه مدیران استان از گذشته تاکنون داشته‌اند، اظهار کرد: هیچ‌گاه نباید اختلاف سلیقه در مجموعه‌های سیاسی و فرهنگی به اختلاف نظر تبدیل شود که اگر این‌گونه شد مشکلات به قوت خود همچنان باقی می‌ماند.

500

دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اکنون در دولت تدبیر و امید توفیقی حاصل شده تا مدیریت ارشد بومی بر مسند مسئولیت‌ها قرار بگیرد و این افتخاری است که فرزندان استان خود برای آب و خاکی که به آن تعلق دارند تصمیم می‌گیرند.

وی با بیان اینکه استان ما به دلایل مختلف کسی را می‌خواهد که با فرصت‌ها و مشکلات آشنا باشد، تصریح کرد: در این راه همگان باید به کمک بیایند تا مدیریت که در این دوره بومی است ظرفیت‌ها را تبدیل به فرصت کند.

همه برای توسعه استان، دست استاندار بومی را بگیریم

پناه، کهگیلویه و بویراحمد را در ردیف آخر توسعه در کشور معرفی کرد و گفت: این را من نمی‌گویم بلکه آمارهای رسمی بیان می‌کنند که باید با استفاده از توان و دلسوزی و همت فرزندان استان این نقص بزرگ را یک بار برای همیشه رفع کنیم.

این فعال سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد به وجود دو طیف برای معرفی و گزینش استاندار جدید اشاره کرد و گفت: همه می‌دانند که در این مسیر دو دیدگاه وجود داشت اما امروز که استاندار از سوی دولت و وزارت کشور معرفی شده همه باید مدیر ارشد استانی را برای موفقیت در خدمت یاری کنیم.

پناه با بیان اینکه در گذشته هم یک دوره مدیریت ارشد بومی ناموفق را در استان تجربه کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: اگر در دومین تجربه شکست حاصل شود دیگر هیچ‌گاه نمی‌توان به این نوع از مدیریت در استان امیدوار بود و یا اصولاً به چنین نوع مدیریتی دل خوش کرد.

نخبگان سیاسی به کمک خادمی بشتابند

دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد با درخواست از آن دسته نخبگانی که احیاناً دیدگاه متضادی نسبت به انتخاب استاندار داشتند، تأکید کرد: اکنون باید همه بحث‌ها کنار گذاشته شود و همگی با تجربیاتی که دارند به کمک مدیریت ارشد استان بیایند.

پناه توجه به اولویت‌ها را مقدم بر هر موضوع دیگری برای رشد و بالندگی کهگیلویه و بویراحمد دانست و یادآور شد: اکنون هنگام کنار گذاشتن اختلاف سلیقه‌ها و همگرایی و تعامل برای کار و خدمت صادقانه است که مردم چیزی بیشتر از این انتظار ندارند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • منتقد بسیار معروف گفت:

    در ۱۴:۲۱

    محمود جان خسته نباشی .سعی کن یه کم شان سایت را حفظ کنی . سایت را از حالت روشنفکرانه خارج کردی و اونو عوامانه کردی . هر کامنت بی ربطی میذارن اجازه میدی بیاد بالا. هر مطلب و یا مقاله بی سر و تهی را درج می کنی . تو مسائل سیاسی و انتخاب استاندار کاملا جانبدارانه برخورد کردی . همین مقاله آقای کریمی چه ربطی داشت که گذاشتی . تازه انتظار بود آقای جامعه شناس خودش این درک را داشتند که جای مطلبی اینچنینی سایت خبری نیست . داری مخاطبانت را از دست میدی. دیر به دیر خبر می زنی . و مطالب بسیار دیگر که اگز مایل باشی به صورت کامنت گذاری باهات گفتگو می کنم . در ضمن داری راه سایت های دیگه استان را میری احتیاط کن .
    پاسخ دادن

پربازديد