تاریخ درج خبر : 1391/10/26
کد خبر : ۹۲۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مکان های نظامی فاقد کارایی سپاه به مکان تولیدی تبدیل می شود

سایت استان فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت:مکان های نظامی فاقدکارایی سپاه مربوط به دوران هشت سال دفاع مقدس به محل تولید محصولات مختلف اختصاص داده می شود.

سردار’یونس امیری’  افزود: در نشست هایی که با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداران شهرستان های استان برگزار شد، گام های موثری برای رونق بخشی به فعالیت های تولیدی و کشاورزی در این مکان ها برداشته شده است.

وی بیان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و مقابله با تحریم های اقتصادی دشمنان نظام و انقلاب سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با ارایه طرح های تولیدی گوناگون در بخش کشاورزی، دامپروری و سایر بخش ها تلاش دارد، بخش تولید را در این استان شکوفا کند.

امیری اظهار کرد: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب با برنامه ریزی جدید و هماهنگی با کشورهای اروپایی و دست نشاندگان با تحریم اقتصادی و تحریم محصولات نفتی کشور می خواهند به ایران اسلامی ضربه بزنند و مردم را نسبت به این نظام مقدس دلسرد کنند که قطعاَ با عزم و اراده ملت ایران در این راه نیز ناکام خواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی یک شعار نیستٰٰ،ابراز داشت: باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در کهگیلویه و بویراحمد در خنثی کردن تحریم های اقتصادی دشمن استکباری تلاش کرد.

امیری با بیان اینکه اولین پیام اقتصاد مقاومتی مقاومت در برابر دشمنان نظام و انقلاب است ،عنوان کرد: امروز راه مقابله با تحریم های اقتصادی دشمن نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در جامعه بوده و باید تهدیدها و تحریم ها را به فرصتی مناسب برای تولید بیشتر تبدیل کنیم.

وی اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد ازمنابع طبیعی و پتانسیل های فراوانی برخوردار است که تاکنون در بهره برداری مطلوب از این ظرفیت ها کم کاری شده که باید با تلاش و کار مضاعف این کم کاری جبران شود.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد