تاریخ درج خبر : 1391/10/26
کد خبر : ۹۲۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مهمترین برنامه فرماندار شهرستان لنده

سایت استان: فرماندار شهرستان تازه تاسیس ‘لنده’ گفت: استقلال نمانیدگی سازمانها و نهادها مهمترین اولویت خدمات رسانی در این شهرستان نوپا است.

‘یدالله فاطمیان ‘  به محرومیت ها و توسعه نیافتگی این منطقه اشاره کرد و خواستار همکاری مدیران کل سازمانها و نهادهای کهگیلویه وبویراحمد برای استقرار و استقلال نمایندگی ادارات در این شهرستان شد.

وی با بیان اینکه خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی باعث رفع برخی نارسایی ها و توسعه نسبی زیرساخت های لنده شده است افزود: عمق محرومیت تاریخی در این منطقه دورافتاده و کم برخوردار استان می طلبد برای ساماندهی و توسعه آن بیش از پیش برنامه ریزی و همکاری بین بخشی صورت گیرد.

فاطمیان انجام یک نیازسنجی از اولویت های عمرانی و خدمات رسانی را از مهمترین برنامه های اجرایی خود اعلام کرد و افزود: دستگاههای اجرایی برای تهیه و اجرای این طرح و جمع اطلاعات از ظرفیت ها بالقوه برای توسعه و مطالبات مردم در بخشهای مختلف همت گمارند.

شهرستان لنده با حدود 22 هزار نفر جمعیت دارای یک شهر و 80 روستاست.

بخش لنده ازتوابع شهرستان کهگیلویه بود که با تبدیل به شهرستان به عنوان سومین شهرستان پس از بهمئی و چرام و به عنوان هشتمین فرمانداری کهگیلویه وبویراحمد روز جمعه هفته جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سید سعید سیدی گفت:

    خواهش میکنم از تمامی همشریان عزیزم .فقط از این بعد به مسئولین فشار مضاعف بیاردید تا دیگه شاهد حق خوری …….. ها و ……. ها نباشم و ان شاء الله در سالهای آینده در تمامی مقاطع در استان اول باشیم. سیدی ساکن بوشهر

پربازديد