تاریخ درج خبر : 1392/07/02
کد خبر : ۹۲۶۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه خوشنویسی یاد استاد در گچساران برگزار شد

سایت استان: بیش از 50 اثر خوشنویسی اثر استاد سید نجف مسعودی و چندی از شاگردان ایشان با موضوعات مختلف‌ در سبک نستعلیق،‌شکسته نستعلیق،‌ثلث و نسخ به یاد استاد زنده نام امراله حسینی در معرض دید عموم قرار گرفت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران،  سید زمان علیپور گفت: نمایشگاه خوشنویسی یاد استاد به مناسبت هفته خوشنویسی و بزرگداشت زنده یاد استاد امراله حسینی به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و با همکاری خوشنویسان شهرستان گچساران افتتاح شد.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران اظهار کرد: بیش از 50 اثر خوشنویسی اثر استاد سید نجف مسعودی و چند نفر از شاگردان ایشان با موضوعات مختلف‌ در سبک نستعلیق،‌شکسته نستعلیق،‌ثلث و نسخ خطاطی شده است.

وی با اشاره به اینکه کارهای فرهنگی باید به در بین مردم گسترش یابد ،بیان کرد:هدف از این گونه نمایشگاه ها نهادینه نمودن فرهنگ انتشار آثار هنرمندان می باشد.

علی پور در پایان اضافه کرد:این نمایشگاه به مدت 10 روز در محل نگارخانه شهید جعفر سجده ای واقع در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران در معرض بازدید عموم و علاقه مندان به هنر خوشنویسی در تایم صبح وعصر قرار می گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد