تاریخ درج خبر : 1392/07/02
کد خبر : ۹۲۶۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع 50 هزار پاکت بین دانش آموزان جهت شرکت در جشن عاطفه ها

سایت استان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از توزیع 50 هزار پاکت بین دانش آموزان سراسر استان جهت شرکت در جشن عاطفه ها خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، سرافراز آوری اظهار داشت: کمیته امداد با هدف یاری نمودن محرومان و مستضعفان، امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خودکفا کردن محرومان تشکیل یافته است.

IMG_5281 [640x480]
وی اظهار داشت: این نهاد در راستای رسیدن به اهداف عالیه خود در راه کمک به نیازمندان اقدام به اجرای طرح های مشارکتی مختلفی نموده است.
آوری برگزاری جشن عاطفه ها را یکی از این اقدامات عنوان کرد و گفت: جشن عاطفه ها همه ساله با آغاز بازگشایی مدارس جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت برگزار می شود.
وی یکی از برنامه های شروع جشن عاطفه ها را توزیع پاکتهایی بین دانش آموزان برای شرکت در جشن عاطفه ها برشمرد و تصریح کرد: در همین راستا 50 هزار پاکت برای کمک به دانش آموزان نیازمند بین دانش آموزان مدارس استان توزیع می شود.
آوری هدف از توزیع این پاکتها را جدا از بحث مادی زمینه ای برای نهادینه کردن و ترویج فرهنگ انفاق و احسان در بین خانواده ها و بخصوص دانش آموزان بیان کرد و گفت: امید است خانواده ها در شناخت این فرهنگ به فرزندان خود نهایت تلاش را نموده و از کودکی فرزندان خود را با احسان و نیکوکاری آشنا نمایند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌های سال جاری نیز همچون سالهای گذشته با مشارکت کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش و پرورش و بسیج برگزار می‌شود، گفت: تلاش ما این است که با همکاری و مشارکت همگانی و با تبلیغات و برنامه ریزی درست و مطلوب فرهنگ کمک رسانی به نیازمندان پیش از پیش در جامعه ترویج پیدا کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد