تاریخ درج خبر : 1391/10/27
کد خبر : ۹۳۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن شهرستان شدن لنده برگزار می شود

سایت استان: رئیس شورای اداری لنده گفت: صبح جمعه 29 دی‌ماه با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی جشن شهرستانی شدن لنده برگزار می‌شود.

سید غفار فروزنده صبح امروز در نشست ستاد جشن شهرستانی شدن لنده ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دولت اظهار کرد: دولت عدالت محور خدمات ارزنده‌ای در خصوص محرومیت‌زدایی مناطق محروم انجام داده است.

وی با تأکید بر ضرورت خدمت‌رسانی به مردم در مناطق محروم افزود: خدمت‌رسانی ارزنده به مردم در مناطق محروم به صورت جدی مورد توجه مسئولان است.

رئیس شورای اداری لنده در ادامه به خدمات‌رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون تمام توان دولت بر این مبنا بود که با رفع نیازهای اولیه مردم، با توجه بیشتر به مناطق پر جمعیت بپردازد و نیازهای ثانویه را در این مناطق برطرف کند، اما در این دولت خدمتگزار شاهد این بودیم که این مسیر معکوس شده و به سمت‌ خدمت‌رسانی بیشتر به مناطق محروم سوق داده شد.

فروزنده افزود: با تمهیدات اندیشیده شده خدمت‌رسانی دستگاه‌های دولتی به مناطق محروم با نظم و برنامه‌ریزی بیشتری دنبال می‌شود که اجرای طرح هادی در شهرها و روستاها از برنامه های اولویت‌دار مسئولان است.

وی در ادامه با اشاره به بحث شهرستانی شدن لنده گفت: جشن شهرستانی شدن لنده صبح جمعه 29 دی‌ماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در جلوی آتش‌نشانی شهر لنده برگزار می‌شود.

بخشدار لنده گفت: اقدامات مورد نیاز جهت برپایی جشن را با همکاری و همیاری همه ادارات مهیا و جشنی در خور شأن و منزلت مردم ولایت‌مدار لنده برگزار می‌شود.

فروزنده یادآور شد: مردم ولایتمدار لنده در همه صحنه و موقعیت‌ها قدردان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد